Comments

  • Transferi - rasprave
    Meni se na daljinu učinile ko japanke.

    My bad…
  • Transferi - rasprave
    Orša je danas bio u klubu popodne.
    Doduše u japankama, ali je bio…
  • Transferi - rasprave
    Kad bi piknuli za Kulenovića, Ćužea, Jankovića i Tolića jedno milju i po ojra odštete + rješavanje plaća to bi bio posao
  • Transferi - rasprave
    Na pripremama neće biti četiri zvučna imena koja su već duže vrijeme na posudbama. To su Sandro Kulenović, Niko Janković, Mario Ćuže i Marko Tolić. Sva četvorica karijeru će nastaviti negdje drugdje i za svakog od njih već postoji interes. Kako doznajemo, Kulenovića žele u MLS-u, Mario Ćuže ima ponudu iz Poljske, Tolića želi Slovan iz Bratislave, a Niko Janković bi trebao ostati u Rijeci.


    Index
  • Transferi - rasprave
    Petka i Livija bi produžio i zakucao ih do kraja karijere u Dinamo.
    Ivanušeca bi prodao nakon eura, jer u kombinaciji s Perišićem na beku mogao bi se ustaliti kao starter.

    Za Šutala ako netko da 20+ milja, nek ide
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Eto za ugovor Petku i Liviju
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Ukoliko se Kova proda u City za 40 milja, koliko tu love mi imamo, i imamo li uopće?
    Neke naknade za razvoj itd.
  • Transferi - rasprave
    Mi imamo jebene sreće da nitko od debila iz jakih liga nije dao 10 mil za livija već godinamaDroljo

    Nadamo se da ni neće.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Ako i ne želi potpisati ugovor, nek ode džabe iduće ljeto.

    Nema tog s kim ga možemo zamijeniti.
    Nema.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Koliko god traži dati mu.
    Ovakve klase za nas nema nigdje.

    Ma i milju i po ako traži - dati!
  • Transferi - rasprave
    Navodno se ponovo vracamo na Vipotnika, nesto se opet pricaOlmic

    Ponudio bi im milju eura, ni cent više.
    Iz inata.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Odličan raspored. Ako napenalimo tovare u 1.kolu na konju smo.

    Do 15.8 će im biti ili teška euforija ili nikad ranije gašenje ikakvih ambicija.
  • Transferi - rasprave
    Samo da napišem, jesu turci, ali ako itko pomisli prodati Petka za tu lovu treba mu jaja odsjeć.

    Bolje da na tribini sjedi cijelu godinu i ode džabe.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    "U stalnoj smo komunikaciji s Markom od trenutka incidenta i kao Klub u potpunosti razumijemo i prihvaćamo odluku našeg igrača koju je donio nakon gnjusnih uvreda kojima je bio izložen u Rijeci na treningu nacionalne vrste u okviru priprema za završnicu Lige nacija.

    Očekujemo da sve odgovorne institucije i javnost u potpunosti osude sve uvrede i prijetnje te zaštite najpopularnijeg i najboljeg igrača i strijelca te najvećeg promotora SuperSport HNL, ujedno i brončanog reprezentativca. Hajduk je uvijek stao i beskompromisno će stajati u zaštitu Marka i svakog našeg igrača."
    maddaddam

    Dosta licemjerno, a kad je pjevao freze i traktori objavljivali su "Govore mi da sam prgav. Možda zato što i jesam!"

    E pa prgav je i ovaj riječanin