Transferi - rasprave Kad odlaze Teofil, otišao je Oršić, Ademi, brko je riješio i previše igrača i balasta mislim da bi bilo ruganje u facu i uvreda za zdrav razum ne dati Livakoviću i Petkoviću traženu cifru.
Pa to njihovo povećanje plaće je samo dio Teofilove.
Alo, nama prijeti šansa da imamo 2.pot u LP.
Pa to treba iskoristiti, i svim silama napasti LP. A ne štediti na Liviju i Petku