Comments

  • dZG | Godišnje ulaznice


    Jasno, al ne vidim tocan sat u koji pocinje slobodna prodaja - ili je to u 00:00 9. srpnja?
  • dZG | Godišnje ulaznice
    Pozdrav svima,
    Kako se vracam u zgb zivjeti, i posto bi isao na 90%+ tekmi, htio bi uzeti godisnju za zapad dolje. S obzirom na pravila oko prvokupa itd, smatrate li da ce ista ostati za generalnu prodaju koja počinje 9. srpnja ili da se uopce ne nadam?