Comments

  • Velike Misli Velikih Umova | Biseri Mudrosti
    Kad bi ga treneri smjestili na klupu, Mesić bi sa smiješkom rekao: „Znate kaj? U Dinamu je velika stvar biti i rezerva!“

    Zlatko Mesić
  • 1.HNL - 30.kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.04.2022. - 20.00h, Stadion Rujevica, Rijeka
    haha nemoj cjepidlačiti, iako njegov izostanak ću nekako preživjeti.
  • 1.HNL - 30.kolo - Rijeka - Dinamo Zagreb - 10.04.2022. - 20.00h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Dan poslije samo nekoliko flashbackova i pogleda u budućnost: 75 minuta koje se nikad neće vratiti i onda: Livijevo slavlje kod svakog gola, interakcija s navijačima, drmanje kaveza, Mahir (Maher) fliper i golčina... napokon, strah od obnavljanja ozljede Ademija pa golčina, Ademijevo slavlje, nakon tekme slavlje igrača s Boysima, dresovi lete, kolekcije se upotpunjuju, i nikom nije lepše neg je nam... Kopić ostaje na klupi :roll: nadam se napokon i Petko, protiv Istre nadam se početna ekipa koja je jučer završila tekmu, zadnje kolo na Maksimiru kompleksi i frustracije tovara metastaziraju, Dinamo Zagreb uvijek iznad svih kako god bilo!
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    pogledao sam temu i u tom sam kontekstu i napisao, no možda sam se krivo izrazio. U svakom slučaju, mislim da je jako bitan kontekst kad se gledaju rezultati i statistike. S druge strane, često se Krznaru, a posebno Kopiću zamjeraju slabe izvedbe momčadi na jednoj estetskoj razini. Činjenica je da ne umiremo od ljepote i nadmoći Dinama nad ostalima, ali treba priznati da i je pod Bjelicom tome često bilo tako, ali rezultat je bio tu. Ono što Bjelicu apsolutno razdvaja od Krznara i Kopića je autoritet i to što je usadio pobjednički mentalitet u Europi i postavio potpuno novu paradigmu gdje nam je već normalno da smo kompetitivni u Europa ligi. S ovom dvojicom je problem što igra stagnira kao i igrači, dok rezultat još uvijek imamo zbog raznih razloga. I zbog toga je moje popularno mišljenje da Kopić nema kaj u Dinamu tražiti nakon kraja sezone.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    A možda ima i najbolju i najskuplju momčad, a i čujem nešto od stručnjaka s juga da se svi trude da Dinamo bude prvi.
  • Grad Zagreb
    Zanimljivo je meni kaj zgleda skoro nikom nije pretjerano bitno na kaj nam grad i dalje liči toliko nakon potresa, a ko zna kolko još. Da ne pričam da je u strogom centru u Ilici problem tri kocke na pločniku zamijeniti. Nek nam je svima u Zagrebu dragi Bog na pomoći do spektakularnog početka obnove.
  • 1.HNL - 29.kolo - Dinamo Zagreb-Hrvatski Dragovoljac - 03.04.2022. 17:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Igra katastrofa. Bočkaj se trudio, Andrić koliko god je kao igrač ograničen, zabio je i uvijek je sto posto unutra. Baturina kad je ušao odličan, Ristovski isto ok. Emreli kad se privikne i uigra mogao bi nam biti koristan. Tolić se trudi, ali nedovoljno okomit i čvrst u duelima. Ostali podjednako loši, osim Petkovića koji je još jednom bio očajan i sad stvarno više ne znam kaj taj čovjek radi i na klupi, a kamoli u početnih 11.
    KOPIĆU KLAUNE MARŠ IZ DINAMA!!
  • 1.HNL - 29.kolo - Dinamo Zagreb-Hrvatski Dragovoljac - 03.04.2022. 17:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jebo ih šugavi Tomislav Madžar u mjesto cijepljenja. Kompletnu jebenu upravu skupa s vladarom iz egzila koja radi sve da ne napravi ništa, osim kad treba spriječiti i one zadnje Dinamove mazohiste koji dolaze na Maksimir. Taman kad se čovjek ponada da se neke stvari u odnosu s navijačima milimetar pomiču s mrtve točke oni nam ga ovako stave lijepo. Isprike na ružnijem riječniku kakvog jebeni šugavci iz uprave zaslužuju.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo

    Meni isto jedna od jačih novih uz pjesmu "Dinamo Zagreb ja volim te, gdje god igraš vjerno pratim te..."
  • 1.HNL - 28. kolo - Slaven Belupo - Dinamo Zagreb - 20.03.2022. 15:00h, Stadion I.K.Apaš, Koprivnica
    Prvog dana prodaje otišao gostujući C2 sektor. Idemo dalje dnevno barem jedan novi sektor ispuniti. :wink: Sljedeći na redu je C3 sektor najbliži kavezu koji se polako već rasprodaje.
    Dinamo neka svud odjekuje! :strong:
  • 1.HNL - 27.kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 12.3..2022. - 18.00h, Poljud
    Muku muče, do posljednjeg čovjeka, unatoč svemu još uvijek trajemo, već dugo panduri i uprava nas mrze... Neke se stvari nikad ne mijenjaju, ali represija nikad veća upornost nikad jača!
  • 1.HNL - 27.kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 12.3..2022. - 18.00h, Poljud
    Pronađi razliku!
    3ydnklm85tp21emx.jpg
    22dslwklnwvhfbbv.jpg
    Obje slike čisto savršenstvo!
  • 1.HNL - 27.kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 12.3..2022. - 18.00h, Poljud
    pa kaj se čudiš. To postaje pravilo polako. Iako i meni je draže Kopića što manje gledati. Bitno da smo jučer imali priliku gledati prilog one ocvale štrace Mirte o tome kakva se atmosfera dole sprema, koliko su oni redikuli stajali u redu za karte itd. Ne mogu zamisliti u kojem paralelnom svemiru bi se neki prilog tog tipa u našem kontekstu pustio. Ali neka, mi smo gospodski klub, te seljačke fore i nisu potrebne. Kad njih slušam i gledam još mi je draže kaj sam Dinamovac. Sve to doprinosi tome da će kmečanje danas nešto prije 20:00 sati biti snažnije i euforija se stišati kao mnogo puta do sada i jače .
    Samo jako danas. Od prve minute pokazati zašto smo mi najveći hrvatski klub i institucija za taj partizanski klubić. Podsjetiti sve tko je prvak zadnjih desetljeća, a tko se bori da bude među prva četiri u prvenstvu.

    P. S. Ne znam kad mi je prijepodne pred utakmicu ovak sporo prolazilo.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Treba pohvaliti napredak koji je ipak očit zadnjih tjedana kaj se tiče klupskih društvenih mreža. U fotogalerijama se sve češće nalaze i navijači te im se zahvaljuje na podršci. Jasno da to djeluje pomalo licemjerno kad znamo kako se klub odnosi prema navijačima, ali ipak. Danas je klub isto objavama s kvalitetnim videom i fotografijama ispratio Ademijev dolazak u Petruševec di je napravljen njegov mural i di se okupio lijep broj ljudi, a kaj je posebno lijepo najmlađih. Klub bi općenito češće trebao organizirati susrete i druženja igrača s Dinamovcima i s djecom koja se posebno raduju i pamte takve trenutke i na taj im se način dodatno razvija i pojačava ljubav prema klubu.