Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo To je čisto relativiziranje pravomoćne presude. Dobro da pitanje nije glasilo: je li Mamića uopće trebalo osuditi u kontekstu svih njegovih dobročinstava prema Dinamu? Uopće me ni ne čudi što u emisiji neće biti "opozicije" odnosno ljudi iz DTSM, a kad Smrtić uređuje Otvoreno na "nogometne teme" , kao što je to bilo i u slučaju Nacionalnog stadiona prije koji mjesec, onda su gosti redom oni koji su na poziciji, a u te se teme Smrtić razumije ko Mamić u vođenje tribine.