Comments

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    gledam utrenirane cure kako posebno vježbaju svaki element igre, bez problema srede bilo kojeg rekreativaca.Baneki

    Mogao si komotno i samo ovaj boldani dio napisat, kaj se skrivaš iza ostatka rečenice.. :wink:
  • HNL Fantasy
    Mierez 2 gola, a za kapetana ga stavih u ekipi. :cool:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Što bi tek tvoj profa rekao za badminton ako mu je tenis takav sport.Baneki

    A i za badminton imam anegdotu..
    Kako rekoh, tenis sam igrao redovito. Tadasnja cura pozove me na badminton. Kao, igramo u večeru.. Ja joj velim da nisam baš takav balvan da ne bih dopustio curi da plati večeru ako jako želi. :) Reko', reci da želiš platiti i plati, nema problema, ne moraš zbog toga gubiti partije badmintona.

    Malo trash talka umjesto dirty talka, tek toliko da nabrijemo partiju..

    Badminton sam, dotad, smatrao igrom za djecu na livadi, a ne sportom.

    Naravno da me pomela, obrisala pod sa mnom. :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    posudi, kupi ili ti ja posudim knjigu "Ispod plavih šljemova", tu je sve što treba i što se može znati o čuvenoj kanadskoj ulozi u operaciji Medački džep. ;)
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    pa jbg, nemoj igrat s jednom :lol:

    Mi obično igramo s 2 paketa po 3, dakle 6 loptica, ipak reducira šetkaranje. :)

    Mislim, znam da nisi mislio na doslovnu 1, ali svejedno.. što više loptica, manje ju "tražiš".
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    nisam nikad probao.. do info da ga Ademi stalno igra (u vrijeme suspenzije) nisam ni za taj sport.

    Čini se vrlo dinamičan, baš za top formu.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    A čujte,nogomet je kontaktni sport na kraju krajeva.Majki2111

    Sjetio me ovaj Majkijev navod (na drugoj temi, ali da tamo ne spamam) na jednu davnu anegdotu..

    Svojevremeno me jedan profesor s faksa pozvao da mu budem asistent na projektu, tada u nastajanju. I tako se mi sve više družili, išli na pivo, i krene priča o sportu..

    Kako sam u to vrijeme (i sve do prije godinu i pol, dvije) svaki tjedan igrao tenis, pozovem ga na partiju, a veli on meni:

    "Kolega, nemojte se srditi, ali to je meni onak, sport za pi...ce, više volim kontaktne sportove. Dođite u subotu haklat sa mnom i ....om". :lol:
  • Transferi - rasprave
    Roko Jurišić.

    @deda misli da su svi ko on i Antun Samovojska. :lol:
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    ugasiti film cim mi par minuta bude dosadan.Infinity

    Uf, al ćeš se ti napropuštati dobrih filmova..
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    onda radije čekam da se snimi barem cijela prva sezona.. nekako se odviknuh od toga da čekam svaku novu epizodu i sezonu
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    Kad smo već kod stranih, pogledajte Francusku seriju Lupin.... Brutalna serijaBosna86

    Od ranije mi je na listi za gledanje, ali nećkam se samo zbog jednog - ako je predviđeno više sezona, mrzim kad ostane na nekom cliffhangeru pa čekam ko ozebli sunce novu sezonu.

    Je li taj slučaj ili je zaokružena cjelina?
  • Transferi - rasprave
    isto to sam jutros pomislio kad sam vidio vijest..

    Bojim se da bi moglo biti istina. Hvatat će oni svaku lovu koju onjuše, Lovro na EP teško da će ići, kriza će se možda i produbiti, bojim se da će držati vrapca u ruci.

    Olivarijev tekst je tipično njegova uloga.. "neće ni sjesti ispod toliko, ali za već onoliko.."
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    nemoj mi reć da nikad nisi film koji te zabavio pogledao više puta?

    Čak se i čudim sam sebi da sam Torrentea pogledao samo jednom.

    Glup i gluplji sam, npr., pogledao 2x u velikom razmaku godina pa se taj 2. put pitao kog vraga sam se i čemu smijao prvi put.. ali sjećam se da mi je kod prvog gledanja to bilo urnebesno.

    Mozda nema smisla "kvariti" uspomenu, ali kako drugačije saznati je li nešto klasik. :lol: Je li odolio zubu vremena.. Mada je to možda više pitanje za mene, nego za film. :snicker:
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    al ovo izbacivanje igrača pokretom tijela pa prebacivanje strane.. kakvo dodavanje :love:

    Ma i centaršut potom je genijalan, cijela akcija, ali ovo dodavanje bih mogao beskonačno gledati.
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    Opet mi neka budala rekla da pogledam neki spanski film. Mislim da se zvao Torrente, glupa ruka pravde. Cini mi se da je prvi dio bio cak i zabavan, ali je imao jos tri nastavkaInfinity

    Lako ti sad po Torrenteu udarat kad nema kolege @Kwedija.. :grin:

    Prvi Torrente je kult! Nije samo "čak i zabavan", nego je divna oaza filmske političke nekorektnosti uz koju sam, barem tada kada sam imao 20ak godina, plakao od smijeha.

    Vi'š, baš bih mogao ponovno pogledati, da vidim jel' se kaj promijenilo u percepciji.. :chin: