Comments

  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Dinamo je s Modrićem kao igračem imao više sreće nego pameti.

    Jesu ga prepoznali moš si misliti, slali su ga u Zrinjski i Zaprešić jer nisu znali gdje s njime, a u isto vrijeme je Niko Kranjčar bio kapetan momčadi.

    Da su ga prepoznali, Modrić bi barem imao mjesto u prvih 11 u momčadi u kojoj je Niko kapetan.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Copied from sportening.com:

    CONFIRMED: Prime Minister Boris Johnson says sports stadiums and events are set to have no capacity cap from July 19th as restrictions ease ️
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Nadam se da Lana mjesto na rukavu plaća koliko je i do sada plaćala sponzorstvo.

    Malo je reći da su imali diskont.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće


    4 dana nakon monografije.

    Ponedjeljak. :smile:

    Edit Moja greška, mislio sam idući ponedjeljak, ne bi me čudilo. Znači ne znam u koliko sati.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    I super izgledaju dresovi.marcio amoroso

    Fotka?
  • UCL - 1.pretkolo - Dinamo Zagreb vs Valur - 07.07.2021. - 19:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    pa imaš besplatno antigenske po domovima zdravlja. malo google i snalaženja i uštediš 200 kunaPop corn

    Kak misliš besplatne?

    Svaki mjesec plaćam zdravstveno osiguranje. I sad bi mi trebali naplaćivati test?
  • Pandemija koronavirusa
    Osobno me boli briga za shoping centre, ali ovo kaj Nitkobitan piše za bolnice i preventivne preglede potpisujem do zadnje riječi.

    Najveći bezobrazluk od strane države se vidi u činjenici da Plenković izjavljuje da je “država osigurala cjepivo i potpore”.

    Kao zaposlenik plaćam zdravstveno osiguranje 21 godinu, a i kao poslodavac 15 godina. Hvala Bogu koristio sam minimum minimuma. Da bi me danas Plenki prosvijetlio da mi je on osigurao i cjepivo i funkcioniranje gospodarstva. Svaki puta kad moram na put “za funkcioniranje gospodarstva” pljunem ekstra 150-200 eura (jer su naravno potrebna barem 2) za test na koji bih definitivno trebao imati pravo plaćajući doprinose.

    Jednostavno mali iskompleksirani diktatori koji baš ne žele da na svijetu postoje neovisni i slobodno misleći ljudi.

    Osobno nisam u životu bolestan okolo hodao i to smatram nekakvom općom kulturom. Radim u maloj firmi pa je moguće tako se ponašati jer smo fleksibilni, ali primjerice kad mi je dijete dobilo vodene kozice odmah sam nazvao kolege s posla koji takodjer imaju malu djecu i pitao ih da li žele da dolazim ili da radim od doma s obzirom na činjenicu da im posredno djeca mogu dobiti kozice. Ili kad ima bilo kakvu dječju prehladu, procedura je identična.

    Nisam pušač, a ima ih sad recimo prilično glasnih vezanih za covid mjere, a to što oni cijeli život ugrožavaju zdravlje svih oko sebe, to nema veze. Sad im je moto “misli na druge”. Jučer dodjem u ambulantu u Novalju, a medicinska sestra (točnije babetina) sjedi na kamenu, puši jebenu cigaretu, ja velim došao sam se testirati, a ona veli usred radnog vremena “čekaj da ispušim, di ti se žuri”. I onda pitaj Boga jel oprala te zmazane ruke kojima mi uzima uzorak iz nosa. MARŠ!

    Da ne velim da su nam premijer i ministar zdravstva debele svinje za koje je očigledno da se iz odnosa prema vlastitom tijelu ne može reći da su nešto medicinski savjesni.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Mourinho novi trener Gradjanskog.

    5791i2nn4hfazbc7.jpeg
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Imamo cijelu temu za posjetu...

    https://www.zonadinamo.com/discussion/170/glavni-razlog-slabe-posjete

    Dijelim mišljenje Papaštrumfa da je sponzoru bitnija gledanost na TV nego na stadionu.

    Isto tako, užasno je bitno koliko utakmica klub igra, posebno europskih. U današnje doba kad i mi na Zoni i hrpa medija i privatnih računa stalno uploada fotke starih utakmica, shvatiš da je reklama na dresu na sva vremena. Neke reklame su našle mjesto i na muralima BBB desetljećima nakon isteka sponzorstva.

    Utakmica protiv Spursa pred nula gledatelja će biti toliko puta citirana i fotke i video s te utakmice toliko puta objavljene da sponzoru to vrijedi nemjerljivo više nego da su igrali Dinamo-Segesta pred 35.000.

    Ne velim da je to dobro, nego velim kak mislim da je.
  • EURO 2020
    Tu se jedino možemo pitat zaš Vrsaljko nije uveden odma na početku produžetka,LovroZG

    Slažem se, ali u onom euforičnom stanju se skoro zabilo i za 4:3 i da je tada na 4:3 uveden Vrsaljko, to bi bio top.

    Utakmica je bila slična utakmici Dinamo-Sahtar i po kretanju rezultata i po izmjenama uz razliku hendikepa crvenog kartona kod Dinama. Kod 1:1 i 11 igrača Sahtara i 10 Dinama, Livaković brani nemoguće, Gjira ulazi i iznudi crveni. Ivanušec s klupe donosi 2:1. Na kraju će se ispostaviti loša zamjena Petković-Kandzior i horor u nadoknadi.

    I Bjelica je tu imao briljantnih poteza, a i loših kao i Dalić u Kopenhagenu.

    Bjelica se kockao s Gjirom i to mu je bio jackpot pa se išao kockati i sa Kandziorom pa mu je to bio flop.

    Slično se Daliću dogodilo s njegovim izmjenama - prvo loš ulazak u utakmicu, loša situacija na terenu pa euforija pa otrežnjenje.