Modri Šank - Ajd na Pivicu Pa kaj nismo razjebali i rasprodali sve kaj je bilo vrijedno? — Jurki
Mislim da će najveću tržišnu kapitalizaciju postići Infobip. Ne znam koja mu je vlasnička struktura, ali sam siguran da je moguće i dan danas osnovati kompaniju koja će biti vrednija od Ine za recimo 5 godina za nekoga tko ima genijalnu ideju i realizaciju na način na koji to radi Infobip.