DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće Macron ima praksu 8barem ovdje u Njemackoj) da je Cijena dresa do XXL normalna a za dotanu velicinu placas 10 Euro vise a posto su velicine Dresa takve da obican smrtnik umjesto XXL mora obuc 3/4/5 XL mozes se jebat jel vjerovatno kroje po Kinezima od 140cm. — ZGBhoy
Osobno u klubu 2. ZNL imam Macron i ne znam o kakvih problemima sa veličinama govoriš.
Većina igrača nam jest mlada i studiraju kineziologiju i u formi su, ali imamo i nekoliko igrača koji baš i nemaju BMI 25. Nitko živ nema problema s veličinama dresova ni opreme za trening.
Uz napomenu da sam naručio običan kroj, a ne slim fit. U običan L i ja stanem, a idealna kilaža bi mi bila da smršavim 7-10 kila.