Trenutno stanje uplata:
Jurki 20E
Superhik 20E
Puxigadjurdja 20E
LM1995 20E
AgramZ 20E
Rex Ramae 20E
Marcio Amoroso 20E
Ivosivo 20E
Papastrumf 20E
Xavier 20E
Masacusec 20E
Neki tip 20E
Jp23 20E
Blackolivesmatter 20E
Mali dioničar 20E
Deda 20 E
Guiness 20E
Crni1312 20E
Mr. Anderson 20 E
Kaiser 20E
Ksapi 20E
Ukupno: 420 Eura
Sad smo definitivno prebacili 2 Plava prijatelja. :lol: — deda
Od “nema većeg kluba od Dinama” preko “izazova premier lige” do jebenog Trabzonspora u pola godine. Ne bi vrijeđao, ali…. — marcio amoroso
Ima li zainteresiranih forumaša koji bi sudjelovali u financiranju sponzorstva pa da i Zona bude službeno plavi prijatelj? — Crusades1986
Baš bih volio vidjeti u vojsci današnju omladinu kojoj je mobitel sastavni dio ruke, — Maksim Maksimirski
S onih 19 milja koje smo već dobili moglo bi to biti oko 35,5 sveukupno. Najveći transfer u povijesti sigurno. — deda
mi cemo sigurno svoj trojici placat placu a oni ustede na sirini kadra, to mi je jedino logicno — Nino Bule
Kaze germanijak bakrar u ponedjeljak na ljecnickom, osim 400k posudba + 1.1m otkup idu cak 3 igraca na posudbu u istru, rukavina, topic i brkljaca. Za prvu dvojicu po meni top posudba, za brkljacu ne znam, volio bi da je otisao u snl di bi bio garantiran starter, nesto ko krdzalic ove sezone u olimpiji. — Nino Bule
