Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.) Nije mi jasno kako se moze rankirati navijace s obzirom na kojoj su tribini?
Okej razumijem da je nekad bilo drugacije. Al to vrijeme je proslo ima 10 godina. Nije svatko za ultras tribinu, isto ko sto nije za zapadnu, al sve su to navijaci Dinama