Hrvatska nogometna reprezentacija “Ako Hrvatska završi druga u skupini, igrat će u Torontu protiv drugoplasiranog iz skupine K u 1 sat ujutro po našem vremenu 2. srpnja, u četvrtak.
Ako Hrvatska završi treća u skupini, igrat će u Kansas Cityju protiv prvoplasiranog iz skupine K , u 3.30 sati ujutro po našem vremenu 4. srpnja, u subotu.”
Uf ovo 3.30 s petka na subotu bi bilo idealno :smile: