Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO Kvalitetan,odmjeren,smirujuci nastup predsjednika uprave na Novoj tv. To se ocekivako...i konacno. Po meni jedino predsjednik uprave treba dati takve intervjue. (ja bi jedino jos volio da je obukao sako radi poslovne kulture al ajd :wink: ) Presjednik kluba ili dopredsjednik ne osim u nekim protokolatnim situacijama. Nemaju taj sigurniji nastup i kvalitetne komunikaciske vjestine. Preporuka samo da bude cesce, pogotovo kada su vazne teme i odluke a ujedno i da se napravi neka malo duza presica uprave na kojoj bi se clanovima nakon godine dana upravljanja dalo osnovne informacije i da prikaz napravljenog u klubu kako klub funkcionira, objasne neke smjene, organizacijske promjene,financije,planovi za narednu sezonu a,b,c, stadion, SD, itd. :victory: