Comments

  • Shit of the day
    a ima i purgera koji su u tom mjestu preuzeli i nosili maskirna odjela i obiljezja Sv. Mihovila :heart: :strong:
  • Shit of the day
    Pitanje? Bila je i posebna tema sa nasim tetovazama na zoni....jel tko imao problema dolje ljeti zbog toga?
    Ja moram priznati da nisam... godinama, iako je bilo cudnih pogleda i medjusobnog trkanja laktovina po sistemu gle ovog, ali ostalo je na tome. Za sad. Mislim bas se i ne flesam okolo, nosim majcu, nego na plazi jedino.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Decki i cure, nemojte se ljutit, dobil sam fotku privatno na broj,ne preko zone i zamoljen sam da ne saljem dalje,tak da nis od mene :zip: nebum slal
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    aha tak je tamno :ok: meni se ucinilo tamno ko nekad 3.dres tamno
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Jedino ne kuzim bas kakvo je tamno? :lol:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Ovak mi se cini dobro. :ok:
  • HNL - 1. kolo, Osijek - Dinamo Zagreb - 2.08.2025. - 21.00h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Imamo bekove, imamo halfove, Imamo forove, sto daju golove. Hocemo golove, hocemo pobjede, hocemo titulu, jos ove godine...
    ..naprijed plavi lavovi,vole vas vasi puuuurgeri

    Ajmoooo dinamoooooo :heart:
  • Shit of the day
    Ok,mislim kaj se nas tice, da je tema, Bruno i njegovi verbalni izljevi gotova. Otiso je,sarmu probo nije, rekli smo svi kaj smo mislili i pa-pa. Bruno je proslost kluba i to je to. A to kaj i kako se ponio prema klubu ostat ce mu zapisano i tesko bu to popravil.

    A sada mislim da se juzno kuhaju nove price u ovoj temi jer eto...dolazi nam Ante Rebic i novo osvajanje prvenstva sa novom "legendom"...pa cekamo da pocne :lol:
  • Shit of the day
    Bum ujutro uz kavu ak kava ne djelije :lol:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    sam je rekao da je otiso bas "slucano" nakon toga u tursku na odmor. Uostalom Tarzan je prije toga svega u istom tom podkastu najavio da Petko ide i da nece produlhit ugovor. Dakle frajer je pecal a sad tu glumi zrtvu :down:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Napisati cu jos samo ovo vezano uz ovu temu i mislim da je to zapravo to kaj je bitno...
    Citanjem izmedju redaka tog njegovog "intervjua" zakljucak je sljedeci, ukratko...Zvone ga zove na razgovor, pruzi mu ruku,ovaj odbije jer bi malo odmorio i mora "razmislit" onda igrom slucaja bas nakon razgovora drugi dan ode u tursku na "odmor" a Zvone ga zove u medjuvremenu i veli mozes doc po papire. Trener turskog kluba ga je zvao par puta...
    Dakle, frajer je imao kontakt sa turskim klubom i ponudu i prije razgovora sa Zvonom. Htio je pecat i mecirat ponudu turskog kluba i vjerojatno izvuc istu ili slicnu lovu sa novim ugovorom a ponudu turskog kluba je htio koristit kao alat za pregovore. Zvone ga je stisnuo, a u medjuvremenu i skuzio i zahvalio se. To je to.
    Sve dalje je predstava za javnost i mazanje ociju "pametnjakovica"
    :vomit:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ocito treba uvesti kameru u sobu za sastanke ili di se vec organiziraju razgovori ...Plavom salonu pa da narod zna kod razgovora ko je kome kaj reko i kak i zakaj i jel u krivu ili u pravu ovaj ili onaj.... :roll:
    Ovo je fakat dno dna od bivseg igraca i na razini Glorije,Mile i tih zenskih sranja i traceva. To se ne radi i bok. Kaj ustalom on uopce ima o tome i govoriti a pogotovo kaj je Boban rekao Peri,Juri,Štefu ili kome vec trecem. Decko i decki proslo vam je vrijeme, niste isporucili trazeno i ocekivano popljugali smo sezonu i fala lepo i dovidjenja. Zivot i klub idu dalje. Dolaze novi klinci gladni i zedni uspjeha i karijere. Kaj bi trebao ostat u klubu i zmikat lovu bez truda i rada i ubirat lovorike i zasluge do kraja zivota ili penzije?! Je,bil si dobar kad si igral, onda visi nisi i to je to.
    A u konacnici sukus svega je to da te niko nije tjerao i da ti je "gazda" dal ruku i rekao ti ostajes a ti si se neckal i htel si razmislit pod kojim uvijetima ostajes i sam si htel ici. Dakle, buraz nisi tranu,hebe ti se. Ak je tak,bolje za tebe i nas da odes. I otisel si. Sad od sebe radis zrtvu. Dno :vomit:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    velim,nacelno ne bi da klub uopce kometira. Ali bumo videli kaj bu na kraju