Nadam se da je Zvone nekima u loži koji su mu htjeli maknuti onaj mural jer im predstavlja "nasilje"nad njihovim drugovima, ipak objasnil neke stvari, pa da i oni nebi zaradili kakav kick... :smile:
Pa nek oni utiskaju "GNK Dinamo Zagreb" s našim fontom na dresovima i službenoj opremi.. Ili nek ubace kao dodatnu opciju prilikom kupnje tih artikala... Zakaj bi si morali sami nekaj radit...