Transferi - rasprave Moj problem s transferom Mudražije uopće nije njegova kvaliteta, mislim da je odličan igrač bar za HNL prilike, i mislim da bi puno mogao donijeti upravo u smislu realizacije što nama ove sezone opasno šteka.
Problem je što imam dojam da kolektivno stručni stožer i sportski sektor nemaju ideju koji sustav i koji stil igre žele da Dinamo igra. Ne znam gdje bi se točno Mudražija uklopio u ovo što igra Cannavaro, on mi se čini kao idealan igrač za nekakav 3-4-2-1 sustav kao jedan od dvije polušpice, ili 3-5-2 kao povučeniji od ove dvojice; ali u ovih naših 4-1-4-1 ili 4-3-3 što Cannavaro alternira ne znam gdje točno bi igrao a da može dati svoj maksimum.
Isto kao kad smo se nakrcali krilima, a onda Jakir s vremenom sve više i više prelazio na igru s trojicom pa se Pjacu i Hoxhu mrcvarilo na wing-backovima. Nama treba trener koji jasno zna što želi igrati, i sportski direktor koji mu može omogučiti igrače tog profila.