Comments

  • Dominik Livaković #40
    Livi je vrhunski primjer igrača kojeg smo "rehabilitirali".

    One drame od prve polusezone 25/26 mi se sada čine tako dalekima. Tada je on bio u ponoru, nije branio u najgoroj ekipi La Lige, iz Fenerbahcea ga je izgurao transfer Edersona...

    Sad je opet onaj stari golman, u top je formi i pokazuje da moze braniti na najvecoj sceni. Apsolutno ga moramo zadrzati. Opet smo klub s top 15 ili 20 golmanom na svijetu što je čudo.

    Isto moze biti putokaz kako se predstaviti vrhunskim igracima koji su usli u neku slabiju fazu svoje karijere. Vrlo brzo se mogu vratiti na vrh
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Baturina je uvjerljivo najbolji igrač ove ekipe
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo


    Auu, jesi ga majstorski spustio.

    Tako isto može priča za Mamiće: "Ha, gle. Pare su pare. Dok dolazi lova, tko te pita od kuda dolazi."

    E pa ima i nas kojima lova nije lova, pogotovo ne ak dolazi od sotone. Al oke, razumijem da ne razmisljaju svi tako.
  • Dinamo II (2026.-)
    Zna li se ili se planira nešto oko ulaznica za domaće tekme Druge ekipe u Zaprešiću?

    Tipa besplatno za članove ili takvo što? Kad će se uopće igrati prva tekma?
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    A ime stadiona: Gradski stadion Zlatko "Cico" Kranjča?
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Kaj mislite o igraču Amadou Diawara.

    Danas igra La Ligu 2 u Leganesu. Prije je igrao u Serie A, najviše za Napoli, ali i za Bolognu i Romu. Ima 28 godina i dosta iskustva.

    Koliko vidim, ne muče ga baš ozljede. Zadnju sezonu ima jaku puno odigranih minuta, na transfermarktu stoji da baš nije imao većih izostanaka, tek dva mjeseca izbivanja zbog meniskusa u sezoni 19/20.

    Kad smo kod transfermarkta, procijenjena vrijednost je na 700 tisuća eura, a piše da ugovor vrijedi još godinu dana. Možda neki dobar 6/8 kombo. Po sofi, ima ok dugu loptu, defanzivno solidan...

    Možda može neko onaj krug šibnut
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo


    To je s prednje strane, a iza se vidi kako dres izgleda odostraga
  • Juan Córdoba #70


    Who da fook is that guy
  • Ismaël Bennacer #4
    Danas mi se činio nekakav zbunjen i dezorijentiran.

    Klasa je, to je neupitno, ali ne znam koliko nam se isplati davati mu neku ogroman ugovor da ga zadržimo. A nekako čisto sumnjam da će pristati na 750k
  • Ulaznice - aktualno

    Možda su bili puno stroži oko propuštanja ljudi bez očitavanja karata? Tko zna.

    Na primjer, kada sam išao na Varaždin, točno ispred mene je ulazila obitelj od njih valjda 7 članova. Tata je pet minuta na mobitelu tražio karte, očitali su mu jednu i sve ih pustili na tribinu da se ne troši vrijeme. Takvo nešto valjda ne prolazi na derbiju
  • Ismaël Bennacer #4


    Pa doma kad sam došao
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ali ova La Liga je najjača. Ekipe koje se bore za Europu se ujedno bore i za opstanak
  • Ismaël Bennacer #4


    Sad sam u sažetku skužio da je to Ljubo spomenuo
  • Marko Zebić #42
    Sofa kaže 7/9 duge lopte danas. Meni odličan