Tri se prodaju za godisnje. Pustit ce sigurno jos jedan kad ovaj ode, a i dijelove ovih sto su dali u godisnje. Nece se dogoditi da ulaznica nema, a da tribina nije popunjena, barem 80% koliko je dozvoljeno.
Ja se samo nadam da ce Spikic zaigrati. Ne znam, nesto vidim u tom decku :grin: Volio bih da nam sutra slete neki Ojeda ili Januzaj na desno krilo, al definitivno u Spikicu vidim potencijal za tu poziciju.