Comments

  • UEFA Europska konferencijska liga 2022/23
    Ja mislim da je Dinamo bolji da ima pravog trenera, ali ovako potpuno otvoren dvoboj.xyz

    A njih vodi Mourinho? Stalno se tu spotice kako je nas najveci problem trener. Jest, al zar svaki protivnik ima boljeg trenera? Jel bi mi stvarno bili zadovoljni da nam je na klupu sjeo Sedloski za kojeg smo smatrali da je u desetak utakmica unazadio Dinamo II? Jel bi bili zadovoljni da je dosao Simundza? Koliko ljudi s foruma uopce zna tko je taj lik, a koliko ih zna da je trener Ludogoretsa? Sta je on, Trener s velikim T za Antu Cacica? Jest malo sutra.

    Mozemo mi igrati s ekipama koje imaju boljeg trenera, al nije sve u treneru, nesto je i u igracima. Ne moze trener za sve biti kriv. Onog trenutka kad budemo igrali protiv ekipe cijeg bi trenera sutra docekao rasirenih ruku da dodje u Dinamo, tad cu reci da bi moglo biti problema zbog trenera. A to sto je netko nesto malo bolji od Cacica, to je prica za malu djecu, izgovor i tjesenje samog sebe. Kad za trenera kazes da je dobar za Dinamo, a da ti referentna tocka nisu Cacic, Kopic, Krznar i slicni, taj trener je dobar. Simundzu i Sedloskog bi ljudi pozeljeli samo zato da zamijeni Cacica, a nisam siguran da su bolji od Cacica, Sedloski je bio tu pa sam 100% siguran da nije bolji. Ludogorets nas moze proci pa cu i dalje zeljeti Simundzu sto dalje od nas. S tim Ludogoretsom nas je prosao i Petev, a imamo medju konkurencijom jednog bivseg trenera tog kluba, ne znam da li itko misli da bi nam bio top dugorocno rjesenje. Tamo je bio samo jedan trener kojeg sam zelio u Dinamu, ali je on danas na klupi kluba koji skoro 20 godina nista nije osvojio, pa bi zakljucio da je i on propao.
  • UEFA Europska konferencijska liga 2022/23
    Pratim s velikim zanimanjem HNL predstavnike u Europi nekih 15 godina, mozda i malo duze. Moram priznati da je ovo jedini klub s kojim je igrao neki HNL predstavnik a da za taj klub nikad u zivotu ranije nisam cuo. Hazar Lokeren, Gzira, Renova, Kalev, Iskra, Milano Kumanovo, Vikingur, sva moguca egzotika koju sam vidio barem na ponudi u kladionici ili ih upratio godinama ranije u ovim pretkolima. Za ovaj Kyzylzhar nikad u zivotu cuo nisam i oni uspiju ispasti od njih. Svaka cast.

    Ovo je sramota u rangu Gzire. Kone na Poljudu, Kone na Gradskom vrtu. Isto tako su dva poraza Rijeke sramotna. Ispali su od bezveznog kluba, kluba kojeg se moralo proci ako mislis da si neki faktor. Naravno da se svakome moze dogoditi neko iznenadjenje, podbacaj, al ne mozes mi ispasti od predstavnika Svedske s dva poraza, od kluba koji u svojoj povijesti nije izbacio klub jaci od Kopenhagena.

    Sumnjam da ce i Hajduk ista bolje proci. Ma koliko mi smijesno bilo sad zbog Rijeke i pogotovo Osijeka, a isto tako bi mogao prcati i tovare, volio bi da udju u grupu. Na stranu to sto mi vise ide na k* igranje prvih pretkola i sto zelim da startamo od treceg pretkola, od play offa, pa sutra i direktno u grupnoj fazi. Sve na stranu. Nema je*ene sanse da ih slusam jos jednu sezonu kako su jaki, kako se bore s nama, kako imaju sansu da budu dobri u Europi ako su s nama u bod, a mi igramo dvije utakmice tjedno dok oni jednu. Dinamo je prosle sezone odigrao 55 utakmica, Rijeka 47, Hajduk 43, a Osijek 44. Osijek je odigrao 20% utakmica manje od nas, Hajduk 22%, Rijeka 15%. I onda se oni s nama ravnopravno bore za titulu? Zasluzili su da nakon ovosezonskog drkanja po Dinamu svi udju u grupnu fazu, a ja sam bio spreman kladiti se da nitko od njih nece osvojiti 60 bodova u prvenstvu. Zelim im svima od srca da iduce sezone udju u grupe, ako uopce izbore Europu i da onda pokusaju biti konkurentni Dinamu. U Rijeci ganjas 3-0, pa ides za Bec, iz Splita letis za Lodnon, ispratis Sevillu i spremas se za Osijek. Neki bi trebali deset odgodjenih utakmica da isprate ritam, a ne mogu to pratiti i zbog tog mi je najvise krivo sto su poispadali i sto ce ispasti i posljednji komadic trojke koja se hrabro suprostavlja Dinamu.
  • UEFA Europska konferencijska liga 2022/23
    Kone. Ima li tu simbolike? :cool:
  • UEFA Europska konferencijska liga 2022/23
    Ovim takmicenjem se povecao broj klubova u grupnoj fazi, ali kvalifikacije za KL nisu puno lakse od onih za EL ranijih godina. S druge strane, grupna faza KL je osjetno slabija od EL ranijih godina. Zasto je to tako? Zato sto je UEFA uvelike olaksala prvacima nekih lijevih liga da budu sigurni ucesnici grupne faze. Njima su kvalifikacije puno lakse, ali za Rijeku, Osijek i Hajduk je i dalje stanje manje vise isto. S druge strane, ako netko od trojke udje u KL, imat ce vecu sansu da uzmu neki bod nego prije par sezona u EL.
  • UEFA Europska konferencijska liga 2022/23
    Gzira u 102. minuti do produzetaka u Nisu.
  • UEFA Europska konferencijska liga 2022/23
    Znaci PAOK je sad 99% out. Astana je otpala, ide lagano i PAOK, a i BATE ce sigurno.

    Rijeka ako ovdje da malo gasa i prodje dalje bit ce 99.99% nositelj. Cak ne vidim nacin da ne bude, ali ostavljam tih 0.01% sanse.
  • UEFA Europska konferencijska liga 2022/23
    Taj strah ih je i prvu utakmicu kostao. Da im je netko zabranio da citaju medije nakon zdrijeba prosli bi puno bolje prvu utakmicu. Nije mi jasno zasto je taj Djurgarden toliko uzdizan u medijima, imao sam dojam da dolazi sampion Europe, a ne klub koji je u svojoj povijesti nije izbacio tri postena kluba iz Europe. I onda ti uz takva piskaranja frisko sastavljena ekipa lako skine gace.
  • UEFA Europska konferencijska liga 2022/23
    Dobra Rijeka, ovi nista posebno. Daleko je ovo od rijesenog putnika u trece pretkolo.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Zasto bi se sabotirao? Da Leicester odustane? Zasto je Livakovic duzan otici ako Dinamo prihvati ponudu? Nikad se nije dogodilo da igrac ne postigne dogovor s kupcem? Livakovicu ako se ne ide, ode u Leicester malo turisticki, trazi deset milijuna eura godisnje, pa neka daju ako nisu normalni. Te price da se igracima ne odlazi, ali idu jer ih je klub prodao su mi smijesne, da se ne izrazim nekako drugacije. Uvijek postoji mogucnost da kupcu postavis nerealne uslove ako vec nemas muda reci da ne zelis tamo.
  • Tribine
    Ja nisam realan, al ti bas pretjera :rofl: Izrael nikad nece igrati sa susjedima, eventualno na nekom SP.
  • Tribine
    I ne samo njih!

    Turska, Gruzija, Azerbajdzan, Armenija, Rusija, Kazahstan, Uzbekistan, Turmekistan, Iran, Irak, Arabija, Pakistan, Afganistan, Oman, Jordan, Sirija i ostala ekipa na tom podrucju komotno mogu osnovati novu nogometnu federaciju.
  • Shit of the day
    Nisam sve obradio, al kladio bih se onako iz glave da nitko nema vise od 7-8. Upitno je koliko uopce nastupa imaju Olympiakos, Celtic i slicni s obzirom da su znali ici i direktno. Al eto imas jedan RBS koji je kvalifikacije prosao tek jednom ako se ne varam, a i to nakon sto su ranije taj teret skinuli direktnim plasmanom u grupnu fazu.
  • Shit of the day
    6

    Taman radim na statistici od sezone 09/10 kada je uveden sistem da prvaci i neprvaci igraju odvojeno. Zanima me uspjesnost svih klubova.