Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa Kakva sezona :lol: — Krizy
Bio je to teski cirkus od sezone. Zepce je izgubilo 12 utakmica kuci, a valjda 10 su prodali. Znam provjereno da su dobili jednu koju su prodali
:lol:
Sjecam se kao sad u Avazovom Sportu na naslovnici 'U Travniku strahuju da je konkurencija podmazala Zepce'. Ljudi se zalili Savezu da ce ih Zepce pobijediti
:rofl: Na kraju su i oni platili pa su dobili.
Godinu kasnije je Posusje tako prodavalo sve redom, ali su oni malo kasnije shvatili da nemaju ekipu za opstanak pa su ipak nesto bodova i osvojili. Tad je Leotar ostao u ligi s 15 poraza na 15 gostujucih utakmica
:rofl: Nije bila rijetkost da ekipa zavrsi sezonu bez boda ili s 1-3 boda u gostima, ali su takvi uglavnom ispadali iz lige.
Bilo je to zlatno doba po pitanju napetosti. Tri kola prije kraja sedam klubova strahuje za opstanak. Prvaci su cesto bili odluceni ranije, a putnike u Europu su cesto odlucivale licence. Borba na dnu je uvijek bila haos. Bio sam uvjeren da klubovi poput Orasja, Posusja, Celika i Zepca nece nikad propasti, jer su stimali i kad im nije trebalo. Na kraju su svi zavrsili tamo gdje su i zasluzili, mada se to Posusje sad vratilo i djeluje kao zdrava sredina za razliku od prije 10-15 godina.