Comments

  • Ostali Sportovi
    Raspored je takav da je realno izboriti play off. Bilo bi steta propustiti priliku.
  • EURO 2024
    Grupa je takva da BiH ima sanse, a i u 2022. su se stvari malo popravile, tj. ostvaren je plasman u A Ligu nacija tako sto se osvojila grupa pored Finske, Crne Gore i Rumunjske.

    Upravo je Finska 2021. bila jedna od glavnih kocnica na putu za Katar, a u 2022. je BiH uzela cetiri boda. Crnu Goru BiH nije pobijedila 2021. u prijateljskom ogledu, ali 2022. jeste u LN.

    Stvari sad izgledaju daleko bolje, pogotovo nakon pobjede nad Islandom, mada ovo sad u Bratislavi ne lici ni na sta, ali BiH itekako ima sanse da se plasira ja Euro.
  • EURO 2024
    u slučaju da se ne plasiraju preko kvala na EP, protiv koga mogu igrati u play off-u koji su zaradili preko LN-a jel se već zna?Rex Ramae

    Za sad su to Izrael, Srbija i Skotska. Ako se netko od njih plasira preko kvalifikacija onda ce umjesto njih pozicije zauzeti netko drugi.

    Prosli Euro su baraz izborili BiH, Danska, Ukrajina i Svedska kroz LN, a ove tri su se plasirale direktno. Njihove pozicije su zauzeli Slovacka i dvije Irske. BiH je na Grbavici ispala od Sjeverne Irske, a na EP se plasirala Slovacka koja je u polufinalu dobila Republiku Irsku i u finalu Sjevernu Irsku.

    Israel, Bosnia and Herzegovina, Serbia, Scotland, Finland, Ukraine, Iceland, Norway, Slovenia, Republic of Ireland, Albania, Montenegro, Romania, Sweden, Armenia

    To je plasman kroz LN. Prva cetiri idu u play off, a kako se netko plasira direktno kroz kvalifikacije tako onaj ispod zauzima njegovu poziciju.
  • EURO 2024
    Za BiH ce i remi biti odlican posao. Dobiti Island i Slovacku kuci, a ne izgubiti u gostima bi bilo vise od pola posla u ovoj grupi. Jos ce oni prosuti bodova medjusobno, a dobra stvar je to sto bi Portugal trebao dobiti sve i onda bi Island, Slovacka i BiH igrali za prolaz dalje.

    Iz prvog kola bi zakljucio da je BiH favorit u tom trokutu, al to je svega jedno kolo.

    Najveca prednost za BiH je to sto ce imati najmanji pritisak od svih. BiH je vec izborila baraz preko Lige nacija i u slucaju da ne izbori direktan plasman imat ce sansu kroz dodatni play off. Ni u jednom trenutku nece sve biti izgubljeno i bit ce sigurno lakse igrati. Naravno da ce htjeti plasirati se direktno, nema smisla ni pricati koliko je bolja opcija, ali mislim da ni u jednom trenutku nece osjetiti da im gori pod nogama. Slovackoj nakon remija u prvom kolu vec sad gori i tko zna na sta ce to izaci veceras. Veceras bi glava mogla odluciti utakmicu.
  • Kladionica
    BiH rijetko pobjedjuje u serijama. Dvije pobjede u nizu je upisala prosle godine (Finska i CG). Prije toga toga su dvije u nizu su upisali 2018. Finska i CG su bile kuci i bile su u dva razlicita termina, sesti i deveti mjesec.

    Ti igraci nemaju pobjednicki mentalitet i to je najveci minus danas. Mislim da bi imali vecu sansu za svih sest bodova da su igrali prvu vani sa Slovackom, a danas kuci s Islandom.

    Slovacka s druge strane izgleda jako lose. Nesto sam sitno gledao snimku s Luksemburgom i bio sam dojma kao da Luksemburg igra s Lihtenstajnom, a ne sa Slovackom.

    I da zakljucim. Ja se na Slovacku ne bih okladio. BiH bi zbog top koeficijenta stavio na neki sistem.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    On cak nije bio ni los u Rijeci i Varteksu, al ljudi cesto ne vole samu statistiku, ljudi odlucuju na osjecaj. Dvije medalje sa SP mu nisu pomogle da osvoji ljude.

    Moras imati 'ono nesto' da bi te ljudi voljeli. Dalic to nema. Dalic je tip koji je postao trener tako sto je kao sportski direktor sam sebe postavio za trenera. Znam jos jedan takav slucaj, veze ih i masna kosa izmedju ostalog.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Gol Olma za vodstvo Spanije protiv Norveske.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Ko djeca su..xFire

    Zasto? Zato sto se ne slazemo s tobom?

    Sad sam si dao truda i nasao post koji sam spomenuo. Prije 11 mjeseci si upravi ti pisao o ovom istom igracu. On je zabio tu golcinu zbog koje je po tebi trebao doci u Dinamo. Igrao je tad za Segestu. U 11 mjeseci je uspio doci do Trnja. Kako nakon tog voleja nije barem u Kustosiji, a vidjet cemo za godinu dokle ce nakon ovoga.

    Mi smo 29. klub u Europi, Trnje je 32. u Hrvatskoj. Ako cemo od tamo dovoditi igraca koju ima 23 godine onda... Pricat ce tip unucima kako je trebao biti veliki igrac, ali navijaci Dinama ga nisu voljeli i nisu zeljeli da dodje u Dinamo, pa nikad nije postao zvijezda.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Nama pojacanja ne budu igraci koji nadmocno izgledaju u prvoj ligi, a da bi nam pojacanje bilo treceligasko krilo s osam golova. Da je dao 50 jos bi i razmotrio.

    I sto je najbolje, vec je ranije netko isto tako pisao da je vidio nekog nizeligaskog panja da je zabio eurogol i da bi zbog toga trebao dobiti priliku u Dinamu :snicker:

    On da je neki kvalitet igrao bi barem u Varazdinu u kojem je bio tri i pol godine. Ne mozes biti otpisan u Varazdinu, a igrac si za Dinamo. Isto sto nam tu jedan forumas uporno tvrdi da je Brekalo trebao dobiti priliku u Dinamu, a sjedio na klupi u Varazdinu.

    To krilo je danas imalo dobar dan protiv ekipe koja u posljednjih 11 kola ima 9 poraza i koja ce vrlo vjerojatno naredne sezone igrati cetvrti rang. Desno krilo? Mogao si tu danas staviti Menala, Spikica, Bockaja, Belog, Kastratija i svi bi izgledali bolje nego taj 'mali'. Vjerujem da na Zoni ima i forumasa koji bi na desnom krilu protiv raspale Marsonije odigrali dobru utakmicu.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Tip ima 23 godine, a i to je upitno. Tri i pol godine je bio u Varazdinu i nije se nametnuo, ne znam kako bi se onda nametnuo u Dinamu. On da je potencijal za Dinamo dosao bi iz Varazdina u Dinamo, a ne u Trnje.
  • Nogometni Stadioni
    Na knap je, mozda metar da ide u teren. S kisom uz vjetar ce biti problema sigurno. Al koliko ce biti takvih utakmica i jos da je stadion pun? Dobro je to napravljeno.
  • Kladionica
    Ma BiH je Brazil za Island. Dali im loptu i oni jadni ne znaju sta ce s njom. Ne bi dali gol ni da je Sehic sam pokusao da ju spremi u svoju mrezu.