Novi trener Dinama #2 Zar vi stvarno mislite da je moguce tek tako za par sati dovesti nekog trenera? Zar mislite da Bjelica samo ceka da dodje na njihov poziv?
Naravno da ce u slucaju otkaza Cacicu ekipu voditi netko od pomocnika. Ne moze se otpustiti trenera i stozer i onda sloziti nesto kvalitetno do jutra. To tako ne ide.
Ferencina je pomocnik i zato se spominje kao nasljednik. Vjerujem da neki to i ne znaju, pa ih muci. Stozer ce ostati raditi do dolaska novog trenera, a palicu ce preuzeti netko od pomocnika, u ovom slucaju Ferencina.
Da li ce Ferencina ostati pet dana, mjesec ili za stalno, to moze biti tema, ali ocekivati sutra Bjelicu ili neko renomirano ime je smijesno. A netko u razdoblju potrage trener mora biti.