Transferi - rasprave Šemper je kod nas jako podcijenjen golman. Za ispod dva milijuna eura odštete, a potencijalno i milijun teško ćeš naći boljeg vratara. Pisi je problem bila sama obrana. Jako puno golova su bili tapini na prazan gol što golmanu baš sjebe statistiku. I opet je s spriječenim golovima prosječan golman na razini liga 5. Odigrao je oko 2300 minuta. Sviđa mi se što se stavlja prioritet na domaće igrače ako ima netko tko odgovara našim potrebama. Šemper ti potencijalno rješava tu poziciju 5-6 godina.