mislim da su sad još bliže put u propast. Vukovar i Gorica imaju dobru posloženu ekipu i trenera, Osijek još uvijek luta, a s ovim će još više, tak da sretno im bilo
bio na istoku, prijateljska tekma, oproštaj dede Mujčina, sjećam se reze, ali tekma u magli, dobri stari istok i trans blue moods :heart: , a ovu majicu s lavom na leđima imam dan danas doma i ko nova je