Comments

  • 1.HNL 2025./2026.
    Toni Fruk, kapa dolje
    Prvi put da sam iskreno zapljeskao igraču nekog rivalskog kluba za performans na utakmici
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pa kaže:
    Ja imam sifilis, ja imam sidu, nemam kurtona, jebem Torcidu
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kao što rekoh, nakon kiše dolazi sunce!
    Danas ga doslovno nije bilo, ali zato pobjeda u hendikepu Dinama i tifusari gube u hendikepu.
    Oh kako li je lijepo Dinamovcem biti
  • Tribine
    Screenshot-20251122-181654-Instagram.jpg
    Slava Ukraini!
  • Trener - Mario Kovačević
    Koliko može biti velika kazna za ovakve poteze? Ja bih rekao ne tolika koliko će jako odjeknuti poruka
  • Matteo Pérez Vinlöf #22
    On i Hoxha lijevo su bili nezaustavljivi, vrijedi ga gurat, isplati će se 100x više nego Goda
  • Ulaznice - aktualno
    Svaka čast svima koji će doć po ovakvom vremenu bodriti klub, nadam se da će nam igrači zauzvrat uzvratit jednom uvjerljivom pobjedom
  • Transferi - rasprave
    Bolje je dat i 4, 5 mil za odličnog igrača nego platit 4, 5 šrot igrača po 1mil.
  • Kladionica
    Baia Mare-Vasluiksapi

    Vaslui igra s Dinamom Bukurešt iduću
  • 1.HNL 2025./2026.
    Čestitke Kristijanu Pavičiću, uspio je biti gori stoper od onog Brazilca Luiza Felipea koji je bio toliko očajan da su mu raskinuli ugovor u Vukovaru.nakon tekme s Varaždinom
  • Shit of the day
    Članak koji je tu čisto da se popuni kvota
  • Transferi - rasprave
    Talent se može nać bilo gdje, doslovno na cesti, ali bih volio čuti argumente Capellasa zašto baš Tabinasa. Pratio sam ga čak dosta u prvih 5-6 tekmi za Vukovar i bio je u startu očajan, ali se s vremenom dosta popravio, no ne bih rekao da je dovoljno da bude i rezerva u Dinamu.
  • Shit of the day
    Michael OwenLA BOMBA

    Ozbiljno temeljiš svoj "ball knowledge" na nečem što Owen kaže, valjda najomraženiji nogometaš u cijeloj Engleskoj