Shit of the day jednostavno je tako pao kvalitet nogometa. — LA BOMBA
Volio bih vidjet razloge zašto stalno viđam da je "pala kvaliteta nogometa" ako je više golova, nogometaši su puno spremniji nego ikad, brži nogomet itd. Jel to zbog nostalgije ili nema tzv. španera koji rade trikove koji su jedino lijepi za vidjet, ali realno ne koriste previše u igri.