Comments

  • Stefan Ristovski #22
    Možeš ga voljeti ili ne zbog onoga što je pružao na terenu, ali Rile je prije svega čovjek i zato kapa mu do poda.

    Rile sretno dalje u karijeri!
  • Transferi - rasprave
    ↪Kermit u smrtnom sam strahu od toga što netko ne može podnijeti drugačije mišljenjeApostol

    Stari moj, ako ne znaš što je bilo u vrijeme ZM, odi na YouTube pa se vrati na forum.
  • Transferi - rasprave
    ↪Hrc-Vg radim jer volim klub više od Bobana. Za klub dišem budim se i spavam. Boban se malo previše ufuro u ulogu frajera, na lijepom je putu da postane gori od najgoreg ZM. Neke se stvari ne lome preko koljena. Dinamo nije MILAN, gdje ti u startu imaš lovuApostol

    Stavljati Bobana i ZM u istu rečenicu je za ban.
  • Transferi - rasprave
    Pojedinci koji ovdje zazivaju glave, ostavke i odgovornost su imuni na to sto su igraci, kakti veliki Dinamovci na terenu odbili preuzeti svoj dio odgovornosti!pešća

    To je to, ODGOVORNOST. Nema nedodirljivih tako da će se igrači u svlačionici morat dobro potruditi da zadrze svoj status i ugovor. Nema življenja na staroj slavi.

    Dečki hvala vam za sve, Dinamo mora dalje.
  • Transferi - rasprave
    Nama treba roster od 24 igrača koji su gladni uspjeha i točka.

    Rijeka prošle sezone je najbolji pokazatelj. Džabe nas roster pun zvijezda kad od njih ne dobiješ effort koji klub kao Dinamo zaslužuje. Jebiga, godine, ozljede, plaća. Stavi sve na vagu i makni emocije i neće. Biti teško odlučiti.

    Evo meni je recimo Rog užasno drag igrač I bio bi najsretniji da je zasjao, ali ne da nije nego nije nije. Jebiga, vrijeme radi svoje.

    Idemo naprijed, nova energija, nova vibra u svlačionici
  • Transferi - rasprave
    Otišao je i Modrić....Ljudi, nitko nije veći od kluba. Imali smo kfs sportsku politiku zadnje 2 sezone. Sad je došao čovjek koji zna nogomet. Čovjek se pedigreom, kapetan. Ja mu vjerujem.

    Ne znamo detalje, ali ako im je ponudio nizu cifru, a oni su odbili ok, hvala bok. Ako ih se hladno riješilo, to nije ok. S

    Kako god, svi smo zazivali remont, remont očito I dobivamo.
  • Trener - Mario Kovačević
    Sretno novom treneru. Imam veće povjerenje u njega nego u Ivayla Peteva, Cannavara i druge prevare koje su nam se servirale proteklih godina.

    Oni od kojih smo očekivali puno se najčešće nisu pokazali u dobrom svjetlu. A ovaj čovjek je došao na mala vrata, bez nekog pedigrea i zaleđa, osim da je ratnik i da se ne predaje. A to je naš moto NEMA PREDAJE, tako da mu dajem punu podršku. A ne ona prevara od manekena "we must work harder"....
  • Modrić u dinamu?
    Jebiga, čovjek je vruće glave na odlasku rekao da će se vratiti na kraju. A realno, malo je nogometnih romantika koji će stvarno doći zbog svojeg gušta i pripadnosti. Kao što je dobar dio vas rekao, odavno je on Madridista i da ga se pita koji je najveći klub na svijetu sigurno ne bi rekao Dinamo nego Real.

    A da će se nauživat u Milanu, dvojbeno. Nogometno ne, van nogometa da. Pogotovo to što Milan neće igrati Europu i šanse za osvajanjem naslova mu nisu velike, odnosno nije u prvih 5.

    Kako god, sretno mu bilo.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Kazne HNL klubovima u ovoj sezoniKrizy

    Eto, Hajduk se može pohvaliti da je u nečemu prvi na tablici. :rofl:
    Čestitke, rekao bi naš izbornik.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Vi koji pišete da Petka nema zadnje 2 sezone, otkud vam to?

    Jeste li prespavali predzadnju sezonu, u kojoj je bio naš najbolji igrač?
    Medvedgrad

    Nitko nije prespavao, ali je i tada bio načet ozljedama. Ja ne sporim njegov doprinos i volio bih da ostane u Dinamu, jer zdrav i prav Bruno radi razliku.

    Statistički zadnje dvije sezone:

    • 23/24 Dinamo odigrao 59 tekmi u svim natjecanjima, Bruno odigrao 44
    • 24/25 Dinamo odigrao 49 tekmi u svim natjecanjima, Bruno odigrao 26
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Pitanje je kaj je istina, a kaj su medijska naklapanja.

    Boban ima što se mene tiče punu podršku da zauzda svlačionicu u kojoj se ne zna tko pije, a tko plaća. Dobro, zna se, Dinamo sve plaća.

    Bruno zaslužuje respect, ali treba biti realan. Nema ga zadnje 2 sezone i klub kao što je Dinamo si ne može dopustiti da plaća igrača toliko puno, a on ne igra. Po meni je ok fix + bonusi pa neka dokažu koliko vrijede.
  • Grad Zagreb
    Sva sreća da je prvenstvo završilo pa se vraćamo na ovu temu. Ajmoooooo!
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Kaj mislite kako će se na navijačku bazu odnosno ultrase odraziti manji kapacitet Kranjče kada bude gotova u odnosu na Maksimir? Pisalo se već o smještaju navijačke tribine, godišnjim ulaznicama itd..
    Za očekivati je veliku navalu u te dvije/tri sezone dok Maksimir ne bude gotov. Može li manji kapacitet posljedično dovesti do slabljenja grupe?
  • Grad Zagreb
    To što si njuhov ideološki obožavatelj pa imaš potrebnu suhoparno ih braniti, ne mijenja činjenicu o njihovom modus operandiju.cibona

    Čim tražiš argumentaciju, a ne pušiš "rekla kazala" odmah ide etiketa. Do jutra ću osim "ideološkog obožavatelja i branitelja", vjerojatno postati i "jugoslaven, peder, mason".

    Ako znaš toliko o njihovom "modusu operadni", podijeli. Zakaj držiš za sebe?

    vidim da imaš vremena na odmet,cibona

    Naravno, kad imaš chatgpt PR mašinu, neka zaradi plaću.
  • Grad Zagreb
    Znači kad je Milanović nazvao Plenkovića jazavcem on je doista mislio da je ovaj urođeni sisavac koji obitava u većem dijelu Europe i Azije i da je iz porodice kuna?Markelo

    Miješaš babe i žabe. Milanovićev i Plenkovićev sukob je sukob dva egotripera, show za publiku zbog čega nam se smiju svi na zapadu.

    Ja ovdje ne vrijeđam niti etiketiram, pokušavam samo "očigledno naivno" unijeti barem minimum argumentacije i smislenog jezika u debatu. Jer ako svi prijeđemo na razinu "sekta, jazavac, itd.." onda prestajemo govoriti o politici i samo se nadjebavamo tko ima većeg.