Pa svima s OIB-om se ne mijenja ništa, a onima bez OIB-a će se dati mogućnost da se učlane. Kako spominješ dezavuiranje Dinama kao udruge građana, tako bi se isto moglo reći i za navijače Dinama bez OIB-a, kojima je sad primjerice otežana kupnja ulaznica, kao i konzumiranje ostalih članskih prava.
Za taj drugi žuti mu je blentavo opravdanje jer da nije bilo faula, igrač Rijeke bi uzeo loptu i krenuo prema golu, a situacija bi ako se ne varam bila 3 na 2
Danas im je podijelio više kartona nego su dobili cijelo prvenstvo. Ali tako se razmahao i nama nedavno na Rujevici, tko zna je li to slučajnost ili ipak ne