1.HNL 2026./2027.
Treba ovo usporediti s onim njegovim pohvalama za Mmaeea
:lol:
Edit:
Vaha o Mmaeeu: - Vrlo je dobar, u Mađarskoj je zadnjih nekoliko godina. Nominalno je stoper, iako može igrati i na poziciji desnog bočnog igrača. Jako je fino građen, ima puno fizičkih kvaliteta, izvanredan skok. Dobar je tehničar, nekada se voli i malo poigrati, opušten je. Ima puno nogometnih kvaliteta, snažan je i eksplozivan, ima brzinu. Nekada sam od njega tražio da se brže rješava lopte, ali, naravno, to sam tražio od svih jer je to moj način treninga i traženja ritma u igri. Izvanredan je dečko, dobar karakter. Vrlo je dobar za suradnju. Vjerujem da će biti pojačanje. Može puno pružiti kada je spreman.