ZDP - Q&A emisija #8 - Malmö i Vukovar Bit će sva pitanja oko igre, Kovačevića itd. pa jedno drukčije. Komentar na udaranje Gonzaleza nogom u glavu Domingueza? Ni žuti, a kamoli crveni koji je nedavno na istom stadionu dosuđen za sličnu situaciju
Edit: Evo još jedno, komentar na sjedenje Belje na klupi do 77. minute, u utakmici s Vukovarom, kad ganjamo rezultat?