Slažem se da smo odigrali loše ali ovi komentari da će nas Gana sigurno dobiti mi ne idu u glavu. Ljudi pa oni su na teški krump izvukli x protiv Paname u 90 i nekoj minuti. Trebali su izgubiti u toj utakmici. Dakle nit su oni nešto dobri nit smo mi tako loši. Garantiram da ćemo to dobiti — CerealKiller
Zvone, zovi gospodina Siemensa, nista nije ljepse na dresu izgledalo!!!
Kao Arsenal i O2, kao Liverpool i Carlsberg, kao Inter i Pirelli — Paggini
Brezovica - Draškovićeva 13 km i 21 min kaže Google. — Kumerle
pa možemo mi kao Kairat biti zadnji s 1 bodom, to je neozibljno igranje, ali ja bi radije proljeće u Europa ligi, u kojem bi svima bili konkurentni i sigurni četvrtfinalisti, a tko zna, možda i finalisti u Frankfurtu
Ozbiljno igranje, obzirom na naše mogućnosti, su 18-24 mjesto, za koje mi definitvno još nismo kalibar, a mislim da nam je kolektivna želja proljeće u Europi na novom stadionu — Gradina
Hidratacijska pauza na 20 stupnjeva — NitkoBitan
Razumijem šta želite reći, ali mislim da ne razmišljate o tome koliko je Hull realno loša ekipa za PL standarde. Njihove napredne brojke u Championshipu su bile grozne, jedna od "najsretnijih" ekipa u ligi. I da, Jakir ima taj neki X faktor, ali ako kola krenu nizbrdo na početku, bez problema ih mogu zamisliti kao jednu od najgorih ekipa u povijesti Prema. — hardek
Od EURA 24' uključujući i EURO 24', Hrvatska igra i sustav su žrtve igrača Luke Modrića. S razlogom je u zadnjoj sezoni u Realu bio limitiran na 20, max 25 minuta po utakmici, ovdje će igrat svaku do iznemoglosti, svih 90 minuta, nažalost problem je što to trener Luka Modrić ne vidi i ne pada mu napamet mjenjat. — Navijač Dinama
Promijeniti lozinku iz predostrožnosti je pametno. — FazeN
Hoćemo Sergiiijaaaaa još jedne sezoneeeee — Mlađi referent
