l teško da je njima cijeli taj odjel oko tv-a isplativ, — criticus
jeftino — emilperska
Sad će se opet tražit od Dinama 5-6 igrača 'za džabe'. Nadam se da ćemo ovaj put biti pametniji i pustiti ih u provaliju gdje i zaslužuju. — dinamo vitez
Jel sam jedini koji misle da cemo se ipak namucit s njima? — Dani Olmić
MarleySiniša Nokti Novi Profil — jedan u nizu
