Transferi - rasprave Ovo je ono što mene brine već neko vrijeme ali svi su dosta opušteni. Mi smo samo u ovoj kalendarskoj godinu potrošili već cca 6 milja eura između Galešića, Kange, Mudrog, Solde i posudba Belcara.
Lige prvaka nemamo a ako Rijeka ne osvoji kup morat ćemo se namučit da uđemo u Konferencijsku i za to dobiti kikiriki.
Uz sve to treba dovesti još jedno 6,7 igrača a svi koji odlaze otići će besplatno osim Baturine.