Martin Baturina #10 Ne razumijem kaj mu sad to treba. U glavu mi dolazi samo jedno. Želi isforsirat transfer..
Kakve je jedan Petko uvrede stoječki preživio u ovih svojih 6 godina u Dinamu nije za pisat. A čovjek je Dinamu dao svojim doprinosom jedne od najvećih uspjeha kluba. Pa i repki.