Comments

  • 1.HNL 2024./2025.
    Ne bit prvaci u ovakvoj ligi sa ovakvom konkurencijom bi bila epska sramota.
  • 1.HNL 2024./2025.

    Prgava porodica
  • 1.HNL 2024./2025.
    Dabro idiote. Sam čovjek mu maše..
  • 1.HNL 2024./2025.
    Andrija Beskičmenjak je još jednom fino odradio svoju normu za odlazak na ljeto i more 2025.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Svakakve su ekipe zadnjih godina igrale u HNLu , ali ovo kaj igra Gattusov Hajduk je nekaj najjadnije viđeno na našim travnjacima.. lik im hladno uzima lovu za ovu sramotu na terenu ,da Bog da ih stjerao u vječni ponor i bankrot bolje nisu zaslužili..
  • 1.HNL 2024./2025.
    Tužno je na kaj liči igra tovara.. kao da gledam prošlogodišnji Rudeš.. mogu Bogu na penalu zahvalit ne vidim kak su mogli ovo drukčije pobjedit..
  • HNL - 21. kolo - Dinamo Zagreb vs. Šibenik - 07.02.2025. - 18:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jako slabo prvo poluvrijeme sa opet puno davljena lopte i ne konkretnih krila. Drugo poluvrijeme ipak malo bolja razina. Slično kao protiv Istre. Raduje prazna mreža, samouvjereni Galešić i dobar Čavlina.

    E sad ono kaj Arber pokazuje kad ulazi sa klupe je čudo. Igrač koji preokreće sve na terenu. Ne samo danas (naprimjer dvije velike i bitne tekme Euro 2024 protiv nas kad nam je napravio kaos po desnoj strani i protiv Rijeke na Rujevici kad je ušao i dao ključan gol za prošlogodišnji naslov). Dečko očito najbolje pokazuje u tim situacijama svojom energijom donosi preokret ritma uništava iscrpljene bekove i podiže igru čitave ekipe.. To treba iskorištavat maksimalno jer je može postat zlata vrijedan joker s klupe.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Suprotno iskustvo. Osobno sam se javio prije nekog vremena na jedno od radnih mjesta u Dinamu i bio sam pozvan na razgovor. Na razgovoru sam bio iznenađen jer je dotična osoba jako dobro proučila moj životopis i zbog par stvari koje je uočila sam zapeo za oko. Na kraju sam čak bio i odabran za radno mjesto ali sam odlučio odbit ponudu. Tako da te priče o nekakvom nepotizmu mogu iz vlastitog slučaja ocjenit kao čiste laži i gluposti. Ta transparentnost u klubu i želja nekog da me zaposli bez ikakve veze i štele na temelju mojeg radnog iskustva i znanja je nekaj najbolje kaj sam doživio u zadnje vrijeme.
  • HNL - 21. kolo - Dinamo Zagreb vs. Šibenik - 07.02.2025. - 18:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Sutra sve osim dominacije i hendikepa ne prihvaćam.. Dosta je dečki bilo zajebancije, lige prvaka više nema, ostala je jedna tekma tjedno, izvolite..
  • Transferi - rasprave
    Neznam zašto se nije išlo u smjenu Marića skupa sa Bjelicom. Ovaj labavi transfer rok sa Galešićem i Franjićem te Kangom se mogao odradit i bez SDa..
  • Transferi - rasprave
    Dinamo od Henriqueza i sezone 2014/2015 nije imao napadača koji je zabio 20+ golova u jebenom HNLu.
  • Transferi - rasprave
    Ostaje tu je do ljeta. Ok još malo i oporavit će se. Kaj će nam tu do ljeta kad će igrat utakmice tek tolko da odigra jer bu se gospon čuval za Inter i da ne dobi neku novu ozljedu ili obnovi ovu. Trenutno je takva situacija u prvenstvu da nam treba 100% na terenu.
  • Transferi - rasprave
    Sandro Kulenović je u jednom trenutku bio heroj ulice. Svojim zalaganjem pa i golovima je sebi donio taj epitet i zasluženo. Međutim nogomet je takav. Napadača se isključivo gleda kroz golove. Tak i njega. I tu dolazimo do problema. Nakon Slovana i dva gola Sandro je stvarno pružao blago rečeno očajne igre. S pravom trpi kritike jer je lik apsolutno ispod razine prvog ili drugog napadača Dinama. Mislim da je imao u jednom trenutku savršenu formu jako ga volim i cijenim al on jednostavno nije i ne može bit prvi napadač europskog Dinama. Možda treći iza Petkovića i Gavranovića iz onog europskog Dinama prije 6 godina. Zašto je Kulenović prva ili druga opcija to je pravo pitanje za ovu upravu i onu upravu prije nje. Okej Petković je ozljeđen viša sila ali Dinamov i drugi napadač mora bit puno veća razina od Kuleta. Pokazuje i sam da ne može to breme nosit na leđima..
  • Wilfried Kanga #16
    Da je Kanga svjetska klasa bio bi odavno u Premier Ligi. Lik je jučer imao dobrih poteza i udaraca.. Stativa,regularni gol poništeni.. Stav,zalaganje.. Imao jednu dobru priliku za koju držim da ju je morao realizirat.. Zaključke donositi nakon jedne tekme nema smisla..