Transferi - rasprave
Nisam decka gledao, ali se potpuno slazem da igrac koji je kroz La Massiju bio na rubu 1. momcadi i prosao sva sita i filtere do seniorskog ranga jednostavno mora biti kvaliteta. Ono sto dobijes prolazeci sustav i sve zahtjeve La Massije, sto je potvrdio i Dominguez, ti daje u startu dimenziju vise. Nema krila iz Barcelone koje je doguralo prakticki do 1. momcadi, a da nije vrhunski takticki pismeno, brzo, tehnicki potkovano i da igra kao invertirano krilo. Sve ono sto mi na desnoj strani nemamo. Jedini koji ima dribling, odlican sut i ljevak je, je Bakrar koji nije primarno krilo.