Nema opravdanja za Hrt, nijednu europsku tekmu nas nisu prenosili, a tugu s juga su prenosili u 3 pretkolu konferencijske lige ,mislim da tu ništa nije slučajno očito. Šapit glavni urednik hehe
Balkan deda nije loš ,ali je veliki mamićevac tako da fuj. A Denis podcast je veliki frend lešičkog zna sve informacije iz Dinama iz prve ruke, a podcast 8/24 ,momci dobri objektivni trude se ,svaku temu su uz Dinamo