Comments

  • Transferi - rasprave


    Neka njega u Madridu
  • Bivši Igrači & Treneri


    iako su jučer mediji u Kataloniji pisali da je sve sređeno na kraju ipak ništa haha ..al navodno i dalje ne odustaje Laporta
  • 1.HNL 2024./2025.


    Pa i sam Šego želi u Hajduk tako da će sigurno nekaj ispregovarati
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ismijavalo ih se radi sukoba Kalinić - Bilić pa nas dobili na Maksimiru ..Isto tako zaključke oko pravih poteza će se vidjeti na kraju prvenstva ...čim imam velika očekivanja bude surpotno totalno
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ismijavali se ljudi i tovarima pa smo sad 7 bodova iza njih ...a realno treba vidjeti i kako će se Galešić snaći prvo ..Nije isto igrati za Rijeku i Dinamo
  • KK Dinamo


    Čovjek imao top kucanje i naravno da je proslavio tako ..pa svugdje je tako
  • Transferi - rasprave


    8 milijuna skoro košta...sumnjam da će Udinese se njega riješavati samo tako
  • Transferi - rasprave


    Ovaj zadnji je koliko toliko u rotaciji u Romi i sumnjam da će doći ...Belotti nije ništa specijalno..Ozljede su svoje napravile ..Brenner iz Udinesea ?
  • KK Dinamo


    Ma kakvi ..zakucao je čovjek i valjda slavio tamo prema Boysima ..čista glupost prenapuhana ..nego kaj će slaviti dečko koji je imao bolesno zakucavanje
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Olmo i Pau Victor registrirani ipak
  • KK Dinamo


    Bit će tu još svega...Cedevita ima fini roster.. Dubrava se pojačala..Kvarner kad je kompletan neugodna ekipa ...Ja bi rekao budućnost naše lige je na dobrom putu
  • KK Dinamo


    Ne vidim ovdje mjesto za napredak ...ovo je krajnji domet ekipe ..Malo realnosti ne bi škodilo
  • KK Dinamo


    Brojka na tribini poražavajuća

    Mula na ime nije dobio 2 tehničke ..Mikšić i Vučić manje rasprave sa sucima, a više fokus na igri jer su limitirani u glavi oboje
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa


    Christiansen je vraćen u ekipu i sad im se on računa pod salary cap ..iako oni mogu i njega i ovog imati ukoliko srede te troškoe i sve ..prodali su mjesta u VIP loži za 100 milijuna eura i prema natpisima katalonskih medija bi trebali do petka imati novce na računu ..čak su slali i nogometnom savezu oko toga molbu da se dopusti registracija
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa


    Kad su dovodili Olma onda su ga registrirali do 31.12 samo zato kaj se ozljedio bio Christiansen ..Sad nisu uspjeli dostaviti potrebno dokumentaciju gdje bi se prikazalo da su prihodi i rashodi ujednačeni..La liga procjenjuje da bi takvo poslovanje moglo ugroziti opstanak kluba