Uostalom i da su se dogovorili ne vidim u čemu problem ..kad je trebalo odigrati pametno u 1. kolu onda smo se usrali ...Večeras ako ne dobijemo i nismo zaslužili ništa nego se zapitati tko će odgovarati još osim Dalića za ovu sramotu
Pojedinci u timskom sportu ne mogu uzimati trofeje sami ..ako se porediš ekipi onda ćeš uzimati sve ..ako se podrediš pojedincu i o istom ovisiš onda se nećeš usrećiti baš
Ronaldo može zabiti tih 1000 golova koliko mu je cilj , ali gledati Messija je poezija ...ono kakve je asistencije dijelo na zadnjem SP i sad sa 39 godina na leđima imati u 2 tekme već 5 golova je čudesno..
Makni sponzora koji daje npr 1-2 m kako netko piše od te klade..onda cijene karata idu gore sa cca 7 na 15 20...da jedna obitelj ode na tekmu potroši minimalno 100 eura ...u današnje vrijeme gdje se krpa kraj s krajem teško da bi imali pune tribine i preko 10k ljudi na tekmama ...i to govorim za ljude bez godišnje ulaznice.
Hoćeš onda ti plaćati najam fan shopa u Ilici i Areni ? Hoćeš ti plaćati dobavljačima za robu koju uzimaš da bi istu kupio u tom fan shopu ? Ne bi se čudio da će ti sljedeće smetati dolazak Izaelca u Dinamo pa ćeš i po tome pljuvati