A ko i sa dinamom trebat će raditi na brojnosti navijaca i buđenju.
Neće se navijaci vratiti preko noci isto kako ce još vremena trebati da dinamo dovedemo na razinu koju on zaslužuje
S obzirom da je ovo lako moguće tek prvi pokušaj phishinga s našim podacima mozda da se otvori neka tema u kojoj bi onaj koji prvi skuzi novi pokušaj prevare stavio obavijest. Da se ne spamaju druge teme i da se na jednom mjestu lakše primjeti i obavijesti forumaše na fejk mailove.
Olmissum osvojio, na kraju i naguravanje bilo nakon osvajanja.
Malo Omišani i provocirali ali ni Rijecani nisu niš manji cigani.
Sljedeće sezone se nadam jacem futsal dinamu pa da ih sve skupa pometemo i vratimo na njihovo mjesto