Comments

  • Trener - Sergej Jakirović
    uv01dw7ma0s4dlbn.jpeg
    ck7jf7rjjc6pp4uk.png
    redikul s instagramaJaro

    Koji usput drka na Lesijeve članke o naših 25 članova skupštine.
    To je ta moralna vertikala kojoj ću vjerovati. Kako da ne.

    Vrli Osvrtnik.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice

    Imaš opciju da dodaš sliku na člansku. Nije pod mus. Možeš jednostavno zaokružiti “ne”.
  • Shop & Web Shop
    Upravo ovo što je napisao @Yovitssa. Dres sa tim svim reklamama izgleda autentično. Ja također uzimam bez ičega, ali razumijem kad ljudi uzmu sa svim.
  • Transferi - rasprave
    Objašnjenje je da klub u ovom slučaju mora gledati kratkoročno. Koliki god talent bio Rukavina u ovoj situaciji gdje je svaka utakmica finale će teško do minuta. Nije dolazio do minuta ni kada su mu konkurencija bili Vidović i Špikić.

    Meni je također zanimljivo šta će sada biti sa Vidovićem. Na desetci će teško do ozbiljnih minuta kraj Baturine, a na lijevom krilu će sada također biti gužva. Ako će u rotaciju za vezni red onda smo na 8 veznih igrača za tri pozicije. To je bez Stojkovića koji se vraća za dva mjeseca.

    Mislim da će u vezi biti odlazaka. Nadam se da nije plan odmah prodati Baturinu.
  • Shop & Web Shop
    Još jednom o cijenama. Jučer sam za prijatelja u našem shopu naručio domaći dres Petkovića sa svim reklamama. Cijena sa članskim popustom je 96,50. To je jednostavno previše.
  • Transferi - rasprave

    Igraju besplatno?
    Mislim koja je tvoja logika?

    Nemamo love pa ćemo gomilati igrače i moliti se Bogu da jedan proigra?
  • Transferi - rasprave

    Bolje ne dovoditi nikoga nego gomilati igrače. Šta smo točno dobili što smo u smiraj ljetnog prijelaznog roka doveli Sosu, Kuleta i Halilovića? Doslovno ništa.

    Isto tako bi itekako imali love da smo umjesto u 7, 8 igrača za koje u startu znaš da ti ne mogu pomoći, ali se nadaš čudu doveli jednog ili dvojicu za koje smo sigurni da mogu pomoći. Zato kažem da ništa nismo naučili.
  • Transferi - rasprave
    Ali u odnosu na prošla 2 roka, ovo je space shuttle...Maximo

    Po čemu točno? Za kojega igrača od ova 3 koja su došla možeš sa sigurnošću tvrditi da je pojačanje?

    Kao i u prošlo ljeto okupljamo igrače za koje unaprijed znamo da nisu upgrade za ovu momčad. Sada su samo druga imena.
  • Transferi - rasprave

    Ma nema od Brekala ništa.
  • Transferi - rasprave

    Ja sam uvjeren da znači. Imaš Vidovića koji može to igrati, imaš Stojkovića koji se vraća za dva mjeseca i imaš Špikića. Sada si doveo Hoxhu. Nema šanse da još idu po Brekala.
  • Transferi - rasprave
    Dolazak Hoxhe valjda znači da od Brekala nema ništa.

    Ja osobno od Hoxhe ne očekujem ništa i mislim da nije pojačanje, ali neka igra i neka me demantira.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    U Zagrebu kaj je najboljeNolifer

    Ili najgore.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Ademi lagano ide prema penziji.Peškaman

    Bio sam jučer na tekmi i Ademi mi je izgledao silno motivirano. Išao je kao na motoru.

    Ne podcjenjuj nikada srce šampiona! Taj dečko je takav jebeni karakter da sam uvjeren da će nam na proljeće biti veće pojačanje i od Brekala i od svih koji dođu.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo

    Maxa sam zaboravio :grin:

    U vezi jesu 3 mjesta, ali je Baturina na desetki siguran. I imamo 7 igrača u vezi, a ne 6.