Comments

  • Zagrebački izbori 2021.
    @BlauDivision nije Brkić, nego Bakić na zagrebačkom sveučilištu. Da, ovdje u Zagrebu dosta ljudi je htjelo "promjenu" i da se napokon riješe Bandića ne shvaćajući da od njega ima i puno gorih i u ideološkom smislu i u onom drugom - sposobnošću da se bave komunalnim stvarima ili bilo kakvim drugim stvarima osim aktivizmom. Ja se bojim najgoreg, da Zagreb postane leglo kriminala najgore vrste nakon što ovi prođu kroz njega u četiri godine. Mislim da će nam Bandić i njegov način vođenja biti mila majka u odnosu na ove. To su naravno samo moje crne slutnje, nadam se da se neće ostvariti.

    Povijest je učiteljica života, ali nikako da naučimo, ne mislim mi nego zapadna civilizacija. Sad smo već u onoj dekadentnoj fazi pred potpuni raspad. Sve faze jednog društva (carstava) u povijesti do raspada dobro je opisao Sir John Glubb u svojoj kratkoj analizi Fate od empires. Ima je na internetu besplatno pa je nije loše pročitati. Fascinantno je da sve faze prolaze potpuno različita društva - od onih sa konjskim zapregama do onih sa nanotehnologijom.
  • Zagrebački izbori 2021.
    promet i komunalije su i dalje veliki problem, uz rast kriminala i prljavštine. — Fanboy

    Tako nešto i ja očekujem od našeg podemosa.
  • Zagrebački izbori 2021.
    Ima li neka stranka koja se otvoreno zalaže za zabranu Covid putovnica? Sve ostalo su periferne teme u kakvim vremenima živimo.
  • Taktički kutak
    Nemoj zaboraviti Kačavendu ubaciti pod rubriku igrači koje bi željeli ili "Scout službe"
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    .A jel vratio slike na Instagram? Toj mladoj generaciji je život na društvenim mrežama najvažniji. Onda bi znali je li iskren ili samo želi igrati na EP i SP u bilo kojoj reprezentaciji, ne nužno hrvatskoj kako je i napisao u isprici. Isto tako ne znamo je li i ova isprika neka poslovna odluka ili ne.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jedan dan biraš između dvije jake reprezentacije, drugi dan shvatiš da nećeš moći igrati niti za jednu.
  • Zdravko & Zoran Mamić
    Jel se danas Zoran mora pojaviti u Zagrebu? I ako se ne pojavi onda je službeno bjegunac kao brat, ili?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Danas u SN u naslovu piše sa Sosa ne može po FIFA pravilima promijeniti repku, da ne to morao do 21 g. Znaju li Nijemci i Sosa neku rupu u pravilima?
  • 1. HNL 2020/2021
    .Da baš, prekršaj je bio u 83 minuti, a penal u 89oj.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Tko zna što je istina, negdje sam pročitao da je inscenirao onaj nepotrebni crveni iz razloga što je već tada imao te planove s Njemačkom da ne mora doći u ožujku, pa onda navodna ozljeda za Englesku a nakon toga igra za Stuttgart nakon četiri dana, itd...

    Ova njegova opravdanja oko toga da ga nisu kontaktirali mi se ne daju slušati, podsjećaju me ona Tomljanovića kad mu se kćerka odlučila igrati tenis za Australiju. Englezi imaju dobar termin za to "Lame excuse"

    Njegova pozicija nije toliko kritična da ju ne možemo nadomjestiti, tu godinama nakon Jarnija nismo imali nekog ekstra klase pa što...sad sigurno imamo dobrih alternativa. A i nikad nisam cijenio previše igrače s trakicama i frizuricama.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nekad je Zorislav Srebrić radio odličan posao s tom brigom oko igrača, sad nemamo nikoga, iako bi to izbornik trebao raditi. Šteta.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu


    Pogledao sam sažetak. Osim tog gola, asistirao je Šimiću za prvi gol, u 63. minuti oduzeo loptu Kimu ispred šesnaesterca i dao Šimiću loptu za mrtvu šansu. Kod Pivarićevog gola u 90 minuti istrčao sa.sredine svoje polovice prema golmanu, i natjerao ga na pogrešku kod dodavanja
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Gle, socijalno osjetljiva ili tehnološki naprednija, to su neke teze koje bi trebalo elaborirati. Ono što ne treba elaborirati je to da je ta država imala profesionalne ubojice koji su operirali u inozemstvu i ubijali one koji su pisali protiv te države, čak i njihovu djecu. Za Tita je potrebno pročitati one knjige od beogradskog autora i istraživača Simića (ako se dobro sjećam) koji je išao u moskovske arhive. Posebno su zanimljive "karakteristike" njegovih drugova, Gorkića i drugih koji su tamo skončali. I svoju vlastitu suprugu je denuncirao "karakteristikom", ali je preživjela.