Transferi - rasprave Dinamo bi mogao zadrzati igrače duže da ne igramo farmersku ligu. U doslovnom smislu, to smo vidjeli i u Sibeniku di smo igrali po oranici.
@BBB Sibenik nadam se da sve ove kritike ne shvacas osobno, osobno i ja sa strane simpatiziram HNK Sibenik ali sto je uzasno uzasno je