Neznam zašto se o tome slabo pisalo, ali Gorica je ima 2-3 dana imenovala Igora Angelovskog kao novoga trenera.
Bivsi izbornik Sj. Makedonije, spominjao se da bi i nama mogao doći..
Nije problem to što navija za Hajduk, ili to što (normalno) želi pobijediti sa svojim klubom, ali može se vidjeti razlika između ovakve ekipe i npr Rakitića u izjavama prije/poslije utakmice
Nema ni teoretske sanse. Pre velik talent, Barcelona i Xavi ozbiljno računaju na njega kao buduću zamjenu za Albu, jedino je moguće na jednogodišnju posudbu da skupi iskustva u Europi (i to samo ako dođe Alonso) ali teško i to