Sve izgubili dabogda! — NitkoBitan
I čak me emotivno to fino pogodi kad padne gol kontra ili za Istru — Majki2111
Ali da se Kohortaša ne može bar 200 prošetati 20 minuta do stadiona i doći na natkrivenu tribinu do terena? — Hnlovac

Demoni su četvrta navijačka skupina kod nas — Mali Zeus
