Slažem se, definitivno bolje od postojećeg stanja. Ako bi se donio statut,
u početku boysi nebi imali konkurenciju za ova 28 mjesta. Nekada u budućnosti možda bi se i tu nešto promijenilo.
Meni su utakmice protiv sparte i ova protiv Osijeka ubile povjerenje u ekipu. Protiv rijeke smo dobro izgledali iako je tu rijeka previše povučeno igrala.
Ja sam i za prvo poluvrijeme prve utakmice rekao da dugo nismo tako loše izgledali. Imam osjećaj da nas je Sparta u prvoj utakmici previše respektirala.