Ja ne razumijem što je sporno s kladionicama. Kladim se od osnovne škole i kladionica mi je uvjek bila samo izvor zabave. Ljudi prikazuju kao da je to nekakvo zlo. Neki ljudi će si s tim upropastiti život ali mogu i sa mnogim drugim stvarima.
Kakve institucije? Nedavno je dobio licencu za svoju kriptomjenjačnicu u Hrvatskoj. Vjerovatno mu je uvjet za dobivanje licence bilo ovo ulaganje. Slično kao Gazprom u Srbiji.
Koliko znam, oni u Hrvatskoj surađuju sa Sirrahom koji su projektirali Pampas i Kranjču. Ne bih se iznenadio da zajednički sudjeluju na natječaju za Maksimir.