• HNL - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 15.07.2022. - 20.00h , Stadion Maksimir, Zagreb
    Koliko cijene ovog Alijua iz Lokomotive...solidno igra,ne bi se cudio da Hajduk oko baci
  • HNL - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 15.07.2022. - 20.00h , Stadion Maksimir, Zagreb
    Možeš pogriješiti,ali priznaj i ispravi se....nije mi jasno zasto Drmatore nije počeo od prve minute,ali solidno je ovo Cacic ishendlao do poluvremena...sto je je...ovo od Krznara ne bi očekivao nikad
  • HNL - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 15.07.2022. - 20.00h , Stadion Maksimir, Zagreb
    Lokomotiva iz jedne šanse 3 gola zabila,jedan ponisten...dinamo šansa sad,precka ranije,jos jedna situacija dobra...i prošle sezone su morali 10 zicera napraviti da jedan zabiju
  • HNL - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 15.07.2022. - 20.00h , Stadion Maksimir, Zagreb
    oni bi igrali nešto sto igraju stoperi kao Gvardiol,koji vrijede 20 mil eura,neće to ovi dostaviti na terenu
  • HNL - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 15.07.2022. - 20.00h , Stadion Maksimir, Zagreb
    Jebalo ih vise iznosenje lopte...pa mi ćemo na kraju morat stavljati orsica i mišića na stopere...ovi nas guraju u korner,oni jos loptu golmanu guraju...dokle
  • Superkup | Dinamo Zagreb vs Hajduk - 09.07.2022. - Maksimir
    Da su slučajno dobili napravili bi pir ispod Sjevera to vam garantiram i provocirali rekaciju ...koliko mogu dobiti od reakcije sa onakve tribine...3 stolice da su poletjele zamislite naslove...onda bi nam bilo jasno sto su tu stranu birali...granično je sa teorijom zavjere,ali je točno nešto što bi bio njihov stil
  • Superkup | Dinamo Zagreb vs Hajduk - 09.07.2022. - Maksimir
    Jedna dobra duša ako se sjeti kad krene sve da zakači link,za nas koji smo prisiljeni na mobitele
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Nisu loši...bijeli bi mogao biti popularan...štucne su fora,retro nekako
  • Superkup | Dinamo Zagreb vs Hajduk - 09.07.2022. - Maksimir
    kakav je osjećaj pred utakmicu?...nekako me drži da bi ih mogli poderati kao beba zvečku...nisam taj osjećaj imao pred niti jedan derbi prošle sezone
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Tko ove sezone prenosi kval za LP i EL...HTV,Arena ili ide na Max tv na ove programe gdje ce HNL biti
  • Transferi - rasprave
    Ma opcenito cijene igrača iz tih liga su previše napuhane...znam onako oko 1 zapaliti i prebaciti na arenu...to su tekme ne daj boze...ne znam gdje je tu ta tehnika juznoamericka...to je grubo,tvrdo puno faula...ciganluk non stop, tamo kako se igrači sudcima unose u lice to u europi nije bilo već 80ih...treneri na klupama skacu vriste kao kokošari za svaki aut...od 5 tekmi u barem 3 bude neka "tuča" na terenu. Prodaju bedevije europljanima za 6-7 miliona eura na konto nacionalnosti,onda kad dođu u europu treba im prvo dvije godine da steknu radnu naviku ozbiljnu i naviknu se na civiliziran život. Nisam dečka gledao iskreno...samo hoću reci oprez na maksimum
  • Stadion Maksimir
    Ovo bi čak i Tomašević podržao :) ali fora uopće nije loša,treba ih hvatati na sve (reciklaža)
  • Stadion Maksimir
    Odličan post. Kultura odlazaka na sportske događaje u hr je općenito zanimljiva tema. Ma meni cijelo okruzenjenu u hnl je nekako ne nogometno...naši bi htjeli stadione kao u njemačkoj,al bi na tribini prodavali lažno pivo,a navijače bi ipak engleske jer svabe pale pirotehniku...prica se o posjetama u njemačkoj trećoj ligi i tako...pa bas me zanima dali bi u njemačkoj moglo proći da da gostujuci navijaci ulaze na stadion u 30 40 minuti...i to je najnormalnija stvar. Cibona odjebala publiku,Badel odjebao publiku...sa upravom Dinama rat godinama...ajde ti odradi neku studiju realnu,kad u zg osim futsal dinama,i KK dinamo,nemas klub u potpunoj sinergiji navijača i kluba. Organizacija sportskih evenata je kod nas po meni na nivou ajmo napravit malo kirvaja ispod tribine. Napravi pod zapadom pijanku,a na ulazu te čekaju sa dregerom ako se potepeš slučajno.
  • Stadion Maksimir
    Ma meni se u svemu čini da Tomasevic sa Maksimirom ne želi ništa,i da mu se sve sto nama ta lokacija predstavlja gadi...mislim da ako se bude napravio ovaj u Kranjci ,na novi Maksimiru mozemo zaboravit na duže vrijeme....napravit ce sve sto treba da se dograbe lokacije...i onda ce biti "JA sam stadion napravio,a vi ako hoćete ,pa radite si sami gdje i kako hoćete" ...ovo sam povukao čisto kao neki minimum ako se već treba maknuti neko vrijeme...jer da ce u Zagrebu takav projekt raditi sa smislom to ce teško ići poznavajući prošlost. Dinamo već mjesecima igra bez jedne tribine,mogao bi samo nastaviti,zalost je da ljudi ovdje elaboriraju stvari bolje od kotobož neke struke. Bas me zanima faca Tomasevica nakon 50 000 katolika na Maksimiru sinoć. Čekam samo da tamo neki Pride ubaci.