Željko Kopić Po meni nekako,trener,mora uvijek biti karakterno i autoritativno iznad najboljeg igrača...Kopić to Oršiću ne može biti. Jer Oršić već sad ima nogometno znanje veće od Kopića...Oršić.bi danas kao trener mogao imati rezultate koje Kopić ima. Ne vidim domaće ima na klupi osim Bišćana kojeg svi respektiraju. Njemu cini mi se pripremaju reprezentaciju nakon Dalića,ne izgleda mi realno da dođe. A netko izvana...dali bi to moglo s obzirom na kompleksnost Dinama.