ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Shop & Web Shop
    Zadnji Dinamov tanki/ljetni šal bio je ovaj:

    wZCNHkq.jpeg

    Nije svileni, ali je odličan materijal. Nije za nositi na tekme, više je za kolekcionare i prihod od prodaje šalova je išao u humanitarne svrhe, ali za ljetno vrijeme šalovi od ovog materijala bi bili savršeni.
  • Shop & Web Shop
    Repka je recimo imala takve svojedobno. — Thor

    Repka danas ima majice sa kaktusom, jalapenom, losom i kipom slobode... kauboj isto
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Da vidimo gdje ce Iker Almena prikazivati svoje nogometno umjece :cool: Sala mala



    Kranjca izgleda kao bomboncic.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Krasna pljuca Bilbije iz slobodnjaka protiv veleža
  • Transferi - rasprave
    IMG-20230717-143014-057.jpg
  • Transferi - rasprave
    SRCE MI KAŽA DA ODEM VIDJETI KOLIKO ĆE ME S ČLANSKIM POPUSTOM IZAĆI NOVI PRVI DRES S ORŠIĆEM IZA — Paggini

    Da čujem
  • Shop & Web Shop
    ↪ZGV
    Stara garnitura predpostavljam?
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Pa bilo je na fotki od kolege iznad:

    ?auto=webp&fit=bounds&format=pjgp&height=1920&optimize=high&width=1920

    Zapad je baš brutalan.
  • Ulaznice - aktualno
    22 domace tekme od njih 25 — Thor

    23/25

    Za jednu znam da sam propustio, druge se ne mogu sjetiti.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Vjerojatno su preko svojih aparatčika zna se već gdje i sjebali B ekipe u prvom mandatu jer ih nisu mogli održavati/plaćati. Ako ne možemo mi, nećete ni vi.
    Tek se poslije vidjelo koliko je taj potez bio vizionarski. Pazite, kroz d2 su prošli i Gvardiol, i Olmo, Brekalo, Sosa, Moro, Šutalo, Franjić, Šunjić, Benković, Uremović...
    Sad zamislite koliko je hns zakočio razvoj nekih igrača koji nisu prošli taj filter.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Može prednarudžba za 3 treća dresa? — Mali Zeus

    Vjerujem da će biti jedan od najprodavanijih ikada. Ultimativni must have.
  • Nogometni dresovi
    Bosna i Hercegovina predstavila dresove za SP:

    260525011.9_xxl.jpg?v=1779690028
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    treći :blush: — Fantom

    Definitivno će biti odmak od svega do sada.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Usudio bih se reci da imamo jedan on najboljih prvih dresova u povijesti, samo jos da u potpunosti sjedne. Nekako je pao u drugi plan kroz sve ove događaje.
  • Juan Córdoba #70
    dinamo_sammir__287999S1.jpg?fit=600%2C300

    2386e17ccf16741e06c64d0dcb1dae2c.jpg
Home » badjibadara
More Comments

badjibadara

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo